MECZ
25.08.16 | Ćwierćfinał | Magdalena Pantuckova | Barbora Miklova | 6-2, 2-6, 6-3 | Cakovec | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Magdalena Pantuckova | Barbora Miklova | |
1. podanie % | 50/77 (65%) | 51/94 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/50 (52%) | 30/51 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/27 (48%) | 13/43 (30%) |
Zdobyte break-ball | 8/12 (67%) | 6/13 (46%) |
Punkty zdobyte przez return | 51/94 (54%) | 38/77 (49%) |
Zdobyte punkty – razem | 90/171 (53%) | 81/171 (47%) |
Double foul | 9 | 8 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Magdalena Pantuckova vs. Barbora Miklova - Wzajemne mecze
25.08.16 | Ćwierćfinał | Magdalena Pantuckova | Barbora Miklova | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | Cakovec | ceglana |
Magdalena Pantuckova form & Barbora Miklova form
Magdalena Pantuckova - ostatnie mecze
W25 Altenkirchen - dywanowa | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.02.20 1. runda | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
03.02.20 1. runda klasyf. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 7-65, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Jablonec - dywanowa | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Lenka Munzarova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Milovice - halowa | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
10.11.19 Finał | vs. Shiho Akita | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.11.19 Półfinał | vs. Johana Markova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.19 Ćwierćfinał | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.11.19 2. runda | vs. Diana Demidova | 6-1, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
01.11.19 Ćwierćfinał | vs. Mariia Tkacheva | 2-6, 0-4, - Magdalena Pantuckova - krecz | szczegóły meczu | |
31.10.19 2. runda | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Nika Shytkouskaya | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
20.10.19 Finał | vs. Gabriella Taylor | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.10.19 Półfinał | vs. Lina Gjorcheska | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Lisa Matviyenko | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Brno - ceglana | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Eleonora Molinaro | 6-76, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Vlada Koval | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Cindy Burger | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Maryna Chernyshova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Juliane Triebe | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Jana Bojovic | 3-6, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Bad - ceglana | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Gabriela Ce | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 1. runda | vs. Lisa Matviyenko | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Quirine Lemoine | 6-1, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Caroline Werner | 6-2, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu |
Barbora Miklova - ostatnie mecze
Prague - twarda | ||||
10.07.21 1. runda klasyf. | vs. Naiktha Bains | 1-6, 0-0, - Barbora Miklova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Wroclaw - ceglana | ||||
28.06.21 Klasyf. | vs. Sofia Milatova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Katerina Mandelikova | 2-6, 6-4, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.06.21 1. runda | vs. Basak Eraydin | 7-65, 5-7, 4-5, - Barbora Miklova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.06.21 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 5-7, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grado - ceglana | ||||
01.06.21 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
27.05.21 2. runda | vs. Emeline Dartron | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.05.21 1. runda | vs. Ema Bubalo | 2-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Gergana Topalova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - halowa | ||||
23.03.21 1. runda | vs. Elena Malygina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.03.21 1. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.03.21 2. runda | vs. Joanne Zuger | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.21 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - ceglana | ||||
08.12.20 1. runda | vs. Oana Gavrila | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Polina Leykina | 6-1, 4-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Ange Oby Kajuru | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
31.07.20 1. runda | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.07.20 1. runda | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.07.20 1. runda | vs. Johana Markova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.07.20 1. runda | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.07.20 1. runda | vs. Darja Vidmanova | 3-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
25.06.20 1. runda | vs. Katerina Siniakova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.06.20 1. runda | vs. Linda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Altenkirchen - dywanowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Arlinda Rushiti | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Anna Kubareva | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
03.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-1, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.01.20 2. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.20 1. runda | vs. Yasmeen Ghaoui | 6-1, 4-0, Yasmeen Ghaoui - krecz | szczegóły meczu |