MECZ
30.01.20 | 2. runda | Maddison Inglis | Erin Routliffe | 6-2, 6-1 | W60 Burnie | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Maddison Inglis | Erin Routliffe | |
1. podanie % | 24/38 (63%) | 29/65 (45%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/24 (92%) | 19/29 (66%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/14 (50%) | 10/36 (28%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/65 (55%) | 9/38 (24%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/103 (63%) | 38/103 (37%) |
Double foul | 4 | 12 |
Asy | 4 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Maddison Inglis | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Erin Routliffe | |
0-0 | ||
Maddison Inglis | 1-1 | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Erin Routliffe | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maddison Inglis | 2-2 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Erin Routliffe | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Maddison Inglis | 4-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
5-2 | Erin Routliffe | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
6-2 |
2 | ||
Maddison Inglis | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Erin Routliffe | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Maddison Inglis | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
3-0 | Erin Routliffe | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Maddison Inglis | 4-0 | |
0-0, 15-0, 40-A[BP] | ||
4-1 | Erin Routliffe | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maddison Inglis | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Maddison Inglis vs. Erin Routliffe - Wzajemne mecze
30.01.20 | 2. runda | Maddison Inglis | Erin Routliffe | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | W60 Burnie | twarda |
15.05.18 | Klasyf. | Maddison Inglis | Erin Routliffe | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Incheon | twarda |
Maddison Inglis form & Erin Routliffe form
Maddison Inglis - ostatnie mecze
W35 Osaka - twarda | ||||
11.04.24 2. runda | vs. Sayaka Ishii | 7-63, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.04.24 1. runda | vs. Shiho Akita | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Kashiwa - twarda | ||||
02.04.24 1. runda | vs. Ena Shibahara | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Kofu - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Maegan Manasse | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Arianne Hartono | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Swan - trawiasta | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Sarah Rokusek | 5-7, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Amelia Zylberman | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Mildura - trawiasta | ||||
17.03.24 Finał | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Sakura Hosogi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Monique Barry | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Elena Micic | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Sienna Leeson | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.24 Klasyf. | vs. Daria Snigur | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Katarina Zavatska | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Yuliia Starodubtseva | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Gold - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Talia Gibson | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Erika Sema | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Destanee Aiava | 6-2, Destanee Aiava - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Destanee Aiava | 5-7, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Astra Sharma | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Joanna Garland | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Destanee Aiava | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Lizette Cabrera | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Taylah Preston | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Chihiro Muramatsu | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
21.09.23 Ćwierćfinał | vs. Taylah Preston | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 2. runda | vs. Milan Krish | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |
Erin Routliffe - ostatnie mecze
Zhengzhou - twarda | ||||
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Volodko | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
19.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
24.05.23 2. runda | vs. Elina Svitolina | - Erin Routliffe - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
22.05.23 1. runda | vs. Su-Wei Hsieh | 7-62, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.05.23 Klasyf. | vs. Angelina Gabueva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.05.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Tjandramulia | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Florence - ceglana | ||||
15.05.23 Klasyf. | vs. Celine Naef | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
03.01.23 1. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tauranga - twarda | ||||
22.12.22 Ćwierćfinał | vs. Katherine Sebov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.12.22 2. runda | vs. Monique Barry | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.12.22 1. runda | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Granby - twarda | ||||
21.08.22 Klasyf. | vs. Marina Stakusic | 2-6, 7-64, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.08.22 1. runda klasyf. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-3, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
03.05.21 1. runda klasyf. | vs. Eri Hozumi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Newport - twarda | ||||
02.03.21 1. runda klasyf. | vs. Aldila Sutjiadi | 6-4, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - twarda | ||||
26.01.21 Klasyf. | vs. Robin Montgomery | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.21 1. runda klasyf. | vs. Alexa Glatch | 7-5, 3-6, 16-14 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - twarda | ||||
11.11.20 1. runda klasyf. | vs. Alycia Parks | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mildura - trawiasta | ||||
05.03.20 1. runda | vs. Ivana Popovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
25.02.20 Klasyf. | vs. Shiho Akita | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Rhea Makesar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Lauren Nikoloski | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Amber Marshall | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hamilton - twarda | ||||
12.02.20 1. runda | vs. Eri Shimizu | 6-2, 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Burnie - twarda | ||||
30.01.20 2. runda | vs. Maddison Inglis | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.01.20 1. runda | vs. Irina Ramialison | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.01.20 Klasyf. | vs. Irina Ramialison | 4-6, 1-4, - Erin Routliffe - krecz | szczegóły meczu | |
27.01.20 1. runda klasyf. | vs. Jessica Fowler | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
04.01.20 1. runda klasyf. | vs. Sara Errani | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |