MECZ
09.09.20 | 1. runda | Lyubov Kostenko | Ilay Yoruk | 7-5, 7-63 | W15 Varna | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Lyubov Kostenko | Ilay Yoruk | |
1. podanie % | 58/92 (63%) | 34/86 (40%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 35/58 (60%) | 20/34 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/34 (41%) | 21/52 (40%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 5/12 (42%) |
Punkty zdobyte przez return | 45/86 (52%) | 43/92 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 94/178 (53%) | 84/178 (47%) |
Double foul | 9 | 8 |
Asy | 1 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Lyubov Kostenko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lyubov Kostenko | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lyubov Kostenko | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lyubov Kostenko | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Lyubov Kostenko | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-5 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lyubov Kostenko | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Lyubov Kostenko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lyubov Kostenko | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lyubov Kostenko | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lyubov Kostenko | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lyubov Kostenko | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lyubov Kostenko | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lyubov Kostenko | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 3-2, 4-2, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
Ukraina
28.03.03, 21 lat
28.03.03, 21 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Lyubov Kostenko vs. Ilay Yoruk - Wzajemne mecze
09.09.20 | 1. runda | Lyubov Kostenko | Ilay Yoruk | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | W15 Varna | ceglana |
Lyubov Kostenko form & Ilay Yoruk form
Lyubov Kostenko - ostatnie mecze
W15 Chornomorsk - ceglana | ||||
24.08.21 1. runda | vs. Anastasiya Lopata | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Kyiv - ceglana | ||||
21.07.21 1. runda | vs. Ganna Poznikhirenko | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.07.21 2. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
29.06.21 1. runda | vs. Ani Vangelova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.06.21 2. runda | vs. Vanda Lukacs | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.06.21 1. runda | vs. Ivania Martinich | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.06.21 2. runda | vs. Federica Bilardo | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.06.21 1. runda | vs. Taylor Ng | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.04.21 1. runda | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
31.03.21 1. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.03.21 Klasyf. | vs. Andre Lukosiute | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Haine Ogata | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Amira Badawi | 6-3, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Olga Helmi | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.03.21 1. runda klasyf. | vs. Pervinca Curci | 6-2, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
11.02.21 2. runda | vs. Sabina Sharipova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.02.21 1. runda | vs. Karyna Kachur | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
03.02.21 1. runda | vs. Daria Mishina | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haabneeme - halowa | ||||
17.11.20 Klasyf. | vs. Daniela Glanzer | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
10.09.20 2. runda | vs. Ioana Loredana Rosca | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.02.20 Ćwierćfinał | vs. Yuliana Lizarazo | - | szczegóły meczu | |
20.02.20 2. runda | vs. Melanie Stokke | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Lexie Stevens | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Australian Open - twarda | ||||
28.01.20 2. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda | vs. Amarni Banks | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.11.19 2. runda | vs. Ipek Oz | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Haine Ogata | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
08.11.19 Ćwierćfinał | vs. Andreea Ghitescu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Ilay Yoruk - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 Klasyf. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.01.24 2. runda | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 1. runda | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.12.23 1. runda | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
12.09.23 2. runda | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |