MECZ
02.07.21 | Ćwierćfinał | Lulu Sun | Olga Saez Larra | 6-75, 7-5, 6-2 | W25 Palma | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Lulu Sun | Olga Saez Larra | |
1. podanie % | 74/109 (68%) | 71/125 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 46/74 (62%) | 38/71 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/35 (51%) | 25/54 (46%) |
Zdobyte break-ball | 8/18 (44%) | 5/12 (42%) |
Punkty zdobyte przez return | 62/125 (50%) | 45/109 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 126/234 (54%) | 108/234 (46%) |
Double foul | 6 | 11 |
Asy | 5 | 6 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Olga Saez Larra | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lulu Sun | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Olga Saez Larra | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lulu Sun | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Olga Saez Larra | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lulu Sun | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Olga Saez Larra | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lulu Sun | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Olga Saez Larra | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lulu Sun | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-5 | Olga Saez Larra | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lulu Sun | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40 | ||
6-6 | Olga Saez Larra | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 5-5, 5-6 | ||
6-75 |
2 | ||
Lulu Sun | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Olga Saez Larra | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lulu Sun | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Olga Saez Larra | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lulu Sun | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Olga Saez Larra | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lulu Sun | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Olga Saez Larra | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lulu Sun | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Olga Saez Larra | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lulu Sun | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Olga Saez Larra | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Lulu Sun | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Olga Saez Larra | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lulu Sun | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Olga Saez Larra | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lulu Sun | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Olga Saez Larra | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Lulu Sun | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Olga Saez Larra | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lulu Sun vs. Olga Saez Larra - Wzajemne mecze
02.07.21 | Ćwierćfinał | Lulu Sun | Olga Saez Larra | 6-75, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Palma | twarda |
Lulu Sun form & Olga Saez Larra form
Lulu Sun - ostatnie mecze
W75 Ricany - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Talia Gibson | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lucie Havlickova | 6-2, 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 6-0, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
20.02.24 2. runda | vs. Jelena Ostapenko | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda | vs. Paula Badosa Gibert | 6-4, Paula Badosa Gibert - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
18.02.24 Finał | vs. Heather Watson | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Półfinał | vs. Nikola Bartunkova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Mika Stojsavljevic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Barbora Palicova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Merel Hoedt | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mai Hontama | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Su Jeong Jang | 6-1, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Heather Watson | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Mccartney Kessler | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.12.23 Klasyf. | vs. Viktoria Hruncakova | 7-61, 7-64 | szczegóły meczu | |
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Destanee Aiava | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Calgary - halowa | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Stacey Fung | 0-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Martina Okalova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Robin Anderson | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Katherine Sebov | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Louisa Chirico | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Conny Perrin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Marina Stakusic | 6-4, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Fanny Stollar | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Katarina Jokic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Rancho - twarda | ||||
15.10.23 Finał | vs. Yuliia Starodubtseva | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu |
Olga Saez Larra - ostatnie mecze
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Guillermina Naya | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Kimmi Hance | 6-0, 6-75, 10-7 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ananya Vartak | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Madrid - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Suzan Lamens | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
08.06.22 1. runda | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
17.10.21 2. runda klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Marbella - ceglana | ||||
01.09.21 1. runda | vs. Marine Partaud | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
26.08.21 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.08.21 1. runda | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
19.08.21 2. runda | vs. Ya-Hsuan Lee | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.08.21 1. runda | vs. Nora Ayala Serra | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
10.08.21 Klasyf. | vs. Francisca Jorge | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.08.21 2. runda klasyf. | vs. Martina Colmegna | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Julieta Estable | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
13.07.21 Klasyf. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.07.21 1. runda klasyf. | vs. Ines Nicault | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lisbon - twarda | ||||
06.07.21 1. runda | vs. Junri Namigata | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Palma - twarda | ||||
02.07.21 Ćwierćfinał | vs. Lulu Sun | 7-65, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.07.21 2. runda | vs. Na-Lae Han | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.06.21 1. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
17.06.21 2. runda | vs. Himari Sato | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.06.21 1. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
10.06.21 2. runda | vs. Na-Lae Han | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.06.21 1. runda | vs. Katrina Scott | 2-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 6-0, 10-7 | szczegóły meczu | |
W60+H La - ceglana | ||||
10.05.21 Klasyf. | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.05.21 1. runda | vs. Greetje Minnen | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Julyette Steur | 4-6, 6-2, 12-10 | szczegóły meczu | |
W25 Oeiras - ceglana | ||||
21.04.21 2. runda | vs. Eva Guerrero Alvarez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |