MECZ
02.10.20 | Ćwierćfinał | Lulu Sun | Chiara Catini | 6-1, 1-6, 6-4 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Lulu Sun | Chiara Catini | |
1. podanie % | 55/76 (72%) | 44/75 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 35/55 (64%) | 29/44 (66%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/21 (48%) | 14/31 (45%) |
Zdobyte break-ball | 4/9 (44%) | 3/8 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/75 (43%) | 31/76 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 77/151 (51%) | 74/151 (49%) |
Double foul | 3 | 7 |
Asy | 2 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Lulu Sun | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Chiara Catini | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lulu Sun | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Chiara Catini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lulu Sun | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Chiara Catini | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lulu Sun | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Chiara Catini | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lulu Sun | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Chiara Catini | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lulu Sun | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Chiara Catini | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lulu Sun | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-5 | Chiara Catini | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
1-6 |
3 | ||
Lulu Sun | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Chiara Catini | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lulu Sun | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Chiara Catini | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Lulu Sun | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Chiara Catini | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Lulu Sun | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Chiara Catini | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Lulu Sun | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Chiara Catini | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lulu Sun vs. Chiara Catini - Wzajemne mecze
02.10.20 | Ćwierćfinał | Lulu Sun | Chiara Catini | 6-1, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Lulu Sun form & Chiara Catini form
Lulu Sun - ostatnie mecze
W75 Ricany - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Talia Gibson | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lucie Havlickova | 6-2, 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 6-0, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
20.02.24 2. runda | vs. Jelena Ostapenko | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda | vs. Paula Badosa Gibert | 6-4, Paula Badosa Gibert - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
18.02.24 Finał | vs. Heather Watson | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Półfinał | vs. Nikola Bartunkova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Mika Stojsavljevic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Barbora Palicova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Merel Hoedt | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mai Hontama | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Su Jeong Jang | 6-1, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Heather Watson | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Mccartney Kessler | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.12.23 Klasyf. | vs. Viktoria Hruncakova | 7-61, 7-64 | szczegóły meczu | |
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Destanee Aiava | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Calgary - halowa | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Stacey Fung | 0-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Martina Okalova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Robin Anderson | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Katherine Sebov | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Louisa Chirico | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Conny Perrin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Marina Stakusic | 6-4, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Fanny Stollar | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Katarina Jokic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Rancho - twarda | ||||
15.10.23 Finał | vs. Yuliia Starodubtseva | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu |
Chiara Catini - ostatnie mecze
W15 Gdansk - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Malwina Rowinska | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Caroline Brack | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Oriana Gniewkowska | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Caserta - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lisa Pigato | 7-62, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Martyna Kubka | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 0-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.04.23 1. runda klasyf. | vs. Alice Rame | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.23 Klasyf. | vs. Celine Simunyu | 4-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Doroteja Petrovic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Veronika Bokor | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.23 Klasyf. | vs. Bojana Marinkovic | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Ines Faltinger | 6-2, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Eva Gartseva | 4-6, 6-1, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.23 Klasyf. | vs. Eunhye Lee | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Greta Medeghini | 6-3, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Melania Delai | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.03.22 1. runda | vs. Xinxin Yao | 4-6, 6-0, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
21.02.22 2. runda klasyf. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Irem Kurt | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.12.21 1. runda | vs. Marta Soriano Santiago | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.10.21 1. runda | vs. Jennifer Luikham | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.10.21 Ćwierćfinał | vs. Nadine Keller | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.21 2. runda | vs. Elina Zakharova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.10.21 1. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
19.09.21 Finał | vs. Nastja Kolar | 4-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.21 Półfinał | vs. Oana Gavrila | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.09.21 Ćwierćfinał | vs. Julia Terziyska | 7-66, 1-1, Julia Terziyska - krecz | szczegóły meczu | |
16.09.21 2. runda | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu |