MECZ
20.04.22 | 1. runda | Luisa Meyer Auf Der Heide | Diana Maria Mihail | 6-1, 6-0 | W15 Cairo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Luisa Meyer Auf Der Heide | Diana Maria Mihail | |
1. podanie % | 45/48 (94%) | 25/29 (86%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/45 (64%) | 4/25 (16%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 2/3 (67%) | 1/4 (25%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/29 (83%) | 17/48 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 55/77 (71%) | 22/77 (29%) |
Double foul | 0 | 3 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Luisa Meyer Auf Der Heide | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Luisa Meyer Auf Der Heide | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Luisa Meyer Auf Der Heide | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Luisa Meyer Auf Der Heide | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
15.08.00, 23 lat
15.08.00, 23 lat
Luisa Meyer Auf Der Heide vs. Diana Maria Mihail - Wzajemne mecze
20.04.22 | 1. runda | Luisa Meyer Auf Der Heide | Diana Maria Mihail | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Cairo | ceglana |
Luisa Meyer Auf Der Heide form & Diana Maria Mihail form
Luisa Meyer Auf Der Heide - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Monika Wojcik | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Anna Siskova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Miriana Tona | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Virginia Ferrara | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Lola Marandel | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Tereza Valentova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
05.12.23 Klasyf. | vs. Mia Mack | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Sara Lanca | 6-1, 3-0, Sara Lanca - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Julia Adams | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mendoza - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Victoria Rodriguez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Chiara Di Genova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Lujan - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Fernanda Labrana | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Manon Leonard | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Paula Rumpf | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koge - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Sofia Sewing | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Nina Vargova | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
14.06.23 2. runda | vs. Misaki Doi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda | vs. Denisa Hindova | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Dunja Maric | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Alaminos - ceglana | ||||
04.05.23 2. runda | vs. Miriana Tona | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.05.23 1. runda | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Chantal Sauvant | - | szczegóły meczu |
Diana Maria Mihail - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sabrina Olimjanova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ingkar Dyussebay | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Peretti | 6-2, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Ana Candiotto | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Georgina Hays | 6-0, Georgina Hays - krecz | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-2, 4-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lucrezia Piana | 6-4, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Arina Varaksina | 1-6, - Diana Maria Mihail - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Gala Arangio | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Africa Burillo Berezak | 5-7, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Carina Syrtveit | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Marija Semenistaja | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
15.08.23 Klasyf. | vs. Alisa Kummel | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Taira Abildayeva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Daria Shubina | 6-75, 6-4, 2-10 | szczegóły meczu | |
W25 Astana - twarda | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bacau - ceglana | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Denisa Elena Plesa | 2-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
W40 La - twarda | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 La - twarda | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Mascenikova | 2-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Alicja Formella | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.05.23 2. runda klasyf. | vs. Sarah Hawkshaw | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Helena Sarkis | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Ximena Senties | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Giulia Peres | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Giulia Tedesco | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Cleanne Pickel | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu |