MECZ
29.08.22 | Klasyf. | Luisa Meyer Auf Der Heide | Alexandra Osborne | 6-3, 7-64 | W60 Prague | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Luisa Meyer Auf Der Heide | Alexandra Osborne | |
1. podanie % | 49/71 (69%) | 51/96 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/49 (57%) | 29/51 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/22 (55%) | 17/45 (38%) |
Zdobyte break-ball | 6/16 (38%) | 4/9 (44%) |
Punkty zdobyte przez return | 50/96 (52%) | 31/71 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 90/167 (54%) | 77/167 (46%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Luisa Meyer Auf Der Heide | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Alexandra Osborne | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Luisa Meyer Auf Der Heide | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Luisa Meyer Auf Der Heide | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Luisa Meyer Auf Der Heide | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Alexandra Osborne | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Luisa Meyer Auf Der Heide | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Luisa Meyer Auf Der Heide | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Luisa Meyer Auf Der Heide | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Alexandra Osborne | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Luisa Meyer Auf Der Heide | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-5 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
6-6 | Alexandra Osborne | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Luisa Meyer Auf Der Heide vs. Alexandra Osborne - Wzajemne mecze
29.08.22 | Klasyf. | Luisa Meyer Auf Der Heide | Alexandra Osborne | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | W60 Prague | ceglana |
Luisa Meyer Auf Der Heide form & Alexandra Osborne form
Luisa Meyer Auf Der Heide - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Monika Wojcik | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Anna Siskova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Miriana Tona | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Virginia Ferrara | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Lola Marandel | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Tereza Valentova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
05.12.23 Klasyf. | vs. Mia Mack | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Sara Lanca | 6-1, 3-0, Sara Lanca - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Julia Adams | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mendoza - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Victoria Rodriguez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Chiara Di Genova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Lujan - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Fernanda Labrana | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Manon Leonard | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Paula Rumpf | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koge - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Sofia Sewing | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Nina Vargova | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
14.06.23 2. runda | vs. Misaki Doi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda | vs. Denisa Hindova | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Dunja Maric | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Alaminos - ceglana | ||||
04.05.23 2. runda | vs. Miriana Tona | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.05.23 1. runda | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Chantal Sauvant | - | szczegóły meczu |
Alexandra Osborne - ostatnie mecze
W50 Pretoria - twarda | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Paris Corley | 6-76, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Lorena Schaedel | 6-1, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Isabella Basson | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Relebogile Sereo | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mio Mushika | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
24.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lucia Peyre | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Amelie Van Impe | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Aldershot - twarda | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Annabelle Davis | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Chelsea Fontenel | 6-74, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Terziyska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Ilkley - trawiasta | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Zhuoxuan Bai | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Yanina Wickmayer | 1-6, - Alexandra Osborne - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Naples - ceglana | ||||
09.05.23 Klasyf. | vs. Haley Giavara | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ena Koike | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
W100 Bonita - ceglana | ||||
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Tjandramulia | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Charlottesville - ceglana | ||||
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Grace Min | 7-66, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
17.04.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Tjandramulia | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
11.04.23 1. runda klasyf. | vs. Hiroko Kuwata | 7-5, 0-3, - Alexandra Osborne - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Jackson - ceglana | ||||
04.04.23 Klasyf. | vs. Ena Koike | 7-64, 0-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
21.03.23 1. runda | vs. Yuki Naito | 6-2, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.03.23 Klasyf. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-1, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Elena Micic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Swan - trawiasta | ||||
28.02.23 1. runda | vs. Ya-Yi Yang | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |