MECZ
17.11.19 | 1. runda klasyf. | Lucrezia Stefanini | Valeria Koussenkova | 6-1, 6-0 | W25 Solarino | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hiszpania
05.05.95, 28 lat
15208 $
05.05.95, 28 lat
15208 $
Lucrezia Stefanini vs. Valeria Koussenkova - Wzajemne mecze
17.11.19 | 1. runda klasyf. | Lucrezia Stefanini | Valeria Koussenkova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | W25 Solarino | dywanowa |
Lucrezia Stefanini form & Valeria Koussenkova form
Lucrezia Stefanini - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Erika Andreeva | 5-0, Erika Andreeva - krecz | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Kali Supova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
04.02.24 Klasyf. | vs. Emiliana Arango | 7-62, 4-6, - Lucrezia Stefanini - krecz | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alycia Parks | 5-7, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Ella Seidel | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Clara Burel | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Jaqueline Cristian | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Fiona Ferro | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Valentina Ryser | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Francisca Jorge | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Na-Lae Han | 4-6, 7-5, 6-74 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
03.09.23 Finał | vs. Chloe Paquet | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.09.23 Półfinał | vs. Conny Perrin | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lois Boisson | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Amandine Hesse | 6-0, 4-1, Amandine Hesse - krecz | szczegóły meczu |
Valeria Koussenkova - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ornella De Fazio | 6-4, 1-6, 3-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Britney Chiu | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Arina Bulatova | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mansi Vadyala | 7-63, 0-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Anja Wildgruber | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Stefania Bojica | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-2, 2-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Lucia Cassidy | 6-4, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.10.23 Klasyf. | vs. Nina Danisova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Stella Remander | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Camilla Bossi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Elena Grekul | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Louise Brunskog | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Victoria Flores | 3-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Marie Villet | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 Klasyf. | vs. Nelise Verster | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Katie Dyson | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Vittoria Viviani | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
05.08.23 1. runda klasyf. | vs. Georgia Pedone | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Marie Villet | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.07.23 2. runda klasyf. | vs. Giulia Paterno | 4-6, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
25.07.23 Klasyf. | vs. Maddalena Giordano | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Selina Atay | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Patricia Grigoras | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Molly Helgesson | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.07.23 Klasyf. | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |