MECZ
15.08.21 | Finał | Lucrezia Stefanini | Miriam Kolodziejova | 4-6, 6-2, 6-3 | W25 Radom | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Lucrezia Stefanini | Miriam Kolodziejova | |
1. podanie % | 58/76 (76%) | 75/91 (82%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/58 (48%) | 33/75 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/18 (50%) | 4/16 (25%) |
Zdobyte break-ball | 9/19 (47%) | 7/10 (70%) |
Punkty zdobyte przez return | 54/91 (59%) | 39/76 (51%) |
Zdobyte punkty – razem | 91/167 (54%) | 76/167 (46%) |
Double foul | 2 | 6 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lucrezia Stefanini | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lucrezia Stefanini | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lucrezia Stefanini | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lucrezia Stefanini | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lucrezia Stefanini | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lucrezia Stefanini | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lucrezia Stefanini | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lucrezia Stefanini | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-1 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lucrezia Stefanini | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lucrezia Stefanini | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lucrezia Stefanini | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lucrezia Stefanini | 3-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lucrezia Stefanini | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lucrezia Stefanini vs. Miriam Kolodziejova - Wzajemne mecze
15.08.21 | Finał | Lucrezia Stefanini | Miriam Kolodziejova | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Radom | ceglana |
Lucrezia Stefanini form & Miriam Kolodziejova form
Lucrezia Stefanini - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Erika Andreeva | 5-0, Erika Andreeva - krecz | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Kali Supova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
04.02.24 Klasyf. | vs. Emiliana Arango | 7-62, 4-6, - Lucrezia Stefanini - krecz | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alycia Parks | 5-7, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Ella Seidel | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Clara Burel | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Jaqueline Cristian | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Fiona Ferro | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Valentina Ryser | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Francisca Jorge | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Na-Lae Han | 4-6, 7-5, 6-74 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
03.09.23 Finał | vs. Chloe Paquet | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.09.23 Półfinał | vs. Conny Perrin | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lois Boisson | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Amandine Hesse | 6-0, 4-1, Amandine Hesse - krecz | szczegóły meczu |
Miriam Kolodziejova - ostatnie mecze
Linz - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | - Miriam Kolodziejova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
09.09.22 Ćwierćfinał | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
08.09.22 2. runda | vs. Emily Seibold | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.09.22 1. runda | vs. Martina Okalova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
31.08.22 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.22 1. runda | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
24.08.22 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prague - twarda | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Lina Glushko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
19.07.22 1. runda | vs. Bojana Klincov | 2-6, - Miriam Kolodziejova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
30.06.22 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.06.22 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
21.06.22 1. runda klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Timea Babos | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
07.05.22 Półfinał | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.05.22 Ćwierćfinał | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.05.22 2. runda | vs. Susan Bandecchi | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.05.22 1. runda | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W60 Chiasso - ceglana | ||||
21.04.22 2. runda | vs. Natalia Vikhlyantseva | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.04.22 1. runda | vs. Jenny Duerst | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
19.04.22 Klasyf. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
13.04.22 1. runda | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.04.22 Klasyf. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
11.04.22 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
15.03.22 1. runda | vs. Julia Grabher | 6-711, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
09.03.22 1. runda | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.03.22 2. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-5, - Miriam Kolodziejova - krecz | szczegóły meczu | |
03.03.22 1. runda | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
26.02.22 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu |