MECZ
18.09.22 | Finał | Lucrezia Stefanini | Marina Bassols Ribera | 3-6, 6-1, 7-63 | W60+H Caldas | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Lucrezia Stefanini | Marina Bassols Ribera | |
1. podanie % | 87/115 (76%) | 62/81 (77%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 50/87 (57%) | 27/62 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/28 (25%) | 7/19 (37%) |
Zdobyte break-ball | 10/14 (71%) | 9/20 (45%) |
Punkty zdobyte przez return | 47/81 (58%) | 58/115 (50%) |
Zdobyte punkty – razem | 104/196 (53%) | 92/196 (47%) |
Double foul | 3 | 4 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Lucrezia Stefanini | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Marina Bassols Ribera | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lucrezia Stefanini | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Marina Bassols Ribera | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lucrezia Stefanini | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-4 | Marina Bassols Ribera | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lucrezia Stefanini | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Marina Bassols Ribera | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lucrezia Stefanini | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Marina Bassols Ribera | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lucrezia Stefanini | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Marina Bassols Ribera | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lucrezia Stefanini | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Marina Bassols Ribera | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lucrezia Stefanini | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Marina Bassols Ribera | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
3 | ||
Lucrezia Stefanini | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Marina Bassols Ribera | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lucrezia Stefanini | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Marina Bassols Ribera | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lucrezia Stefanini | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Marina Bassols Ribera | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lucrezia Stefanini | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Marina Bassols Ribera | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lucrezia Stefanini | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-5 | Marina Bassols Ribera | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lucrezia Stefanini | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Marina Bassols Ribera | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Lucrezia Stefanini | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lucrezia Stefanini vs. Marina Bassols Ribera - Wzajemne mecze
29.01.24 | Klasyf. | Lucrezia Stefanini | Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Linz | halowa |
02.11.22 | 2. runda | Lucrezia Stefanini | Marina Bassols Ribera | 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | W60 Nantes | halowa |
18.09.22 | Finał | Lucrezia Stefanini | Marina Bassols Ribera | 3-6, 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | W60+H Caldas | twarda |
03.02.22 | 2. runda | Lucrezia Stefanini | Marina Bassols Ribera | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Sharm | twarda |
10.07.19 | 1. runda | Lucrezia Stefanini | Marina Bassols Ribera | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Getxo | ceglana |
Lucrezia Stefanini form & Marina Bassols Ribera form
Lucrezia Stefanini - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Erika Andreeva | 5-0, Erika Andreeva - krecz | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Kali Supova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
04.02.24 Klasyf. | vs. Emiliana Arango | 7-62, 4-6, - Lucrezia Stefanini - krecz | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alycia Parks | 5-7, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Ella Seidel | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Clara Burel | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Jaqueline Cristian | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Fiona Ferro | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Valentina Ryser | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Francisca Jorge | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Na-Lae Han | 4-6, 7-5, 6-74 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
03.09.23 Finał | vs. Chloe Paquet | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.09.23 Półfinał | vs. Conny Perrin | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lois Boisson | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Amandine Hesse | 6-0, 4-1, Amandine Hesse - krecz | szczegóły meczu |
Marina Bassols Ribera - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Alize Cornet | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Taylah Preston | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sophie Chang | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Robin Montgomery | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Suzan Lamens | 7-5, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Anouk Koevermans | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Lena Couto | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Iva Primorac | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Sinja Kraus | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Siskova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jil Teichmann | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Alina Charaeva | 4-6, 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 2. runda klasyf. | vs. Simona Waltert | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tara Wurth | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
03.12.23 Finał | vs. Erika Andreeva | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Alize Cornet | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Lina Glushko | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Xinyu Gao | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Petra Marcinko | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu |