MECZ
15.08.22 | 2. runda klasyf. | Lucie Zasterova | Martyna Zaremba | 7-5, 6-0 | W15 Bydgoszcz | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Czechy
17.03.05, 19 lat
17.03.05, 19 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Polska
12.02.03, 21 lat
12.02.03, 21 lat
Lucie Zasterova vs. Martyna Zaremba - Wzajemne mecze
15.08.22 | 2. runda klasyf. | Lucie Zasterova | Martyna Zaremba | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Bydgoszcz | ceglana |
Lucie Zasterova form & Martyna Zaremba form
Lucie Zasterova - ostatnie mecze
W25 Frydek - ceglana | ||||
03.09.23 2. runda klasyf. | vs. Barbora Zaviskova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Leonie Kung | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Laura Koralnik | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.11.22 Klasyf. | vs. Koharu Niimi | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Eva Gartseva | 6-2, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Alana Tuayeva | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Gozde Turhan | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Erkezhan Arystanbekova | 7-64, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.11.22 1. runda | vs. Julia Stamatova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.11.22 Klasyf. | vs. Defne Cirpanli | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.22 2. runda klasyf. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 7-5, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Rada Zolotareva | 6-73, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - ceglana | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Lucie Urbanova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 7-65, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Bydgoszcz - ceglana | ||||
16.08.22 Klasyf. | vs. Valeryia Darashuk | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.22 2. runda klasyf. | vs. Martyna Zaremba | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Natalia Pietras | 6-1, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.08.22 2. runda klasyf. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.08.22 2. runda klasyf. | vs. Ilaria Sposetti | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - ceglana | ||||
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Patricie Kubikova | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Martina Marusinova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Martyna Zaremba - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Lena Thomas Iglesias | 1-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Carla Fity | 6-4, 6-73, 10-7 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Zoe Billon | 4-6, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Saoirse Breen | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Hao Liang | 2-6, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexa Volkov | 6-2, 1-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Elisa Andrea Camerano | 7-68, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Jowana Kolowrotkiewicz | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Barbora Palcatova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Francesca Covi | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Luise Reisel | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Selya Rakki | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lucrezia Piana | 4-6, 6-0, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.08.23 Klasyf. | vs. Elizaveta Morozova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Cilekova | Laura Cilekova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Margaux Komano | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Vanessa Hull | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Nina Danisova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lou Anne Guerbert | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Zhu | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Sofia Avataneo | 7-63, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Yican Li | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.05.23 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Maria Vancea | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Zdena Safarova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Mikhailova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Theodora Degelow | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Abigail Amos | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Nikita Uberoi | 6-3, 3-6, 16-14 | szczegóły meczu |