MECZ
26.03.21 | 2. runda | Lucia Cortez Llorca | Sina Herrmann | 5-7, 6-1, 6-4 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Lucia Cortez Llorca | Sina Herrmann | |
1. podanie % | 46/96 (48%) | 39/80 (49%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/46 (59%) | 18/39 (46%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 25/50 (50%) | 20/41 (49%) |
Zdobyte break-ball | 8/10 (80%) | 6/16 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 42/80 (53%) | 44/96 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 94/176 (53%) | 82/176 (47%) |
Double foul | 14 | 6 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Lucia Cortez Llorca | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Sina Herrmann | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lucia Cortez Llorca | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Sina Herrmann | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lucia Cortez Llorca | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Sina Herrmann | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lucia Cortez Llorca | 3-3 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Sina Herrmann | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lucia Cortez Llorca | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Sina Herrmann | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lucia Cortez Llorca | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-6 | Sina Herrmann | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
5-7 |
2 | ||
Lucia Cortez Llorca | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Sina Herrmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lucia Cortez Llorca | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Sina Herrmann | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lucia Cortez Llorca | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Sina Herrmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lucia Cortez Llorca | 5-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Sina Herrmann | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lucia Cortez Llorca | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Sina Herrmann | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lucia Cortez Llorca | 2-1 | |
0-0 | ||
Lucia Cortez Llorca | 2-2 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
Lucia Cortez Llorca | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Sina Herrmann | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lucia Cortez Llorca | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Sina Herrmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lucia Cortez Llorca | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lucia Cortez Llorca vs. Sina Herrmann - Wzajemne mecze
26.03.21 | 2. runda | Lucia Cortez Llorca | Sina Herrmann | 5-7, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Lucia Cortez Llorca form & Sina Herrmann form
Lucia Cortez Llorca - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Mihaela Djakovic | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Sara Dols | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Barbora Palicova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ines Ibbou | 4-6, 6-3, 6-74 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 7-64, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Kira Pavlova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Celine Naef | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Audrey Albie | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Lara Schmidt | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
19.08.23 Półfinał | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Reyngold | 3-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 2-6, 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Ines Ibbou | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Vitoria - twarda | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Don - dywanowa | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Tamira Paszek | 5-7, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
08.07.23 Półfinał | vs. Seone Mendez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.07.23 2. runda | vs. Mercedes Aristegui | 2-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-77, 6-3 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
10.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lea Boskovic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Sina Herrmann - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Giulia Carbonaro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Irina Balus | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Amelie Van Impe | 6-4, 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Katarina Kozarov | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Jada Robinson | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Melissa Moueza | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Tamira Paszek | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Gloria Ceschi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Daniela Vismane | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-0, 7-67 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Karen Marthiens | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Josy Daems | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Rikke De Koning | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Agustina Chlpac | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Nina Vargova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Dia Evtimova | 5-7, 6-3, 10-12 | szczegóły meczu | |
06.08.23 2. runda klasyf. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Diana Martynov | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Daniela Vismane | 3-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |