MECZ
23.10.22 | 1. runda klasyf. | Lucia Cortez Llorca | Paula Ortega Redondo | 6-2, 6-1 | W100 Les | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Lucia Cortez Llorca | Paula Ortega Redondo | |
1. podanie % | 20/46 (43%) | 30/48 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 15/20 (75%) | 17/30 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/26 (58%) | 3/18 (17%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/48 (58%) | 16/46 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/94 (62%) | 36/94 (38%) |
Double foul | 5 | 9 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Lucia Cortez Llorca | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Paula Ortega Redondo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lucia Cortez Llorca | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Paula Ortega Redondo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lucia Cortez Llorca | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Paula Ortega Redondo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lucia Cortez Llorca | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Paula Ortega Redondo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Lucia Cortez Llorca | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Paula Ortega Redondo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lucia Cortez Llorca | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Paula Ortega Redondo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lucia Cortez Llorca | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Paula Ortega Redondo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lucia Cortez Llorca | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hiszpania
20.11.01, 22 lat
20.11.01, 22 lat
Lucia Cortez Llorca vs. Paula Ortega Redondo - Wzajemne mecze
23.10.22 | 1. runda klasyf. | Lucia Cortez Llorca | Paula Ortega Redondo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | W100 Les | twarda |
Lucia Cortez Llorca form & Paula Ortega Redondo form
Lucia Cortez Llorca - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Mihaela Djakovic | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Sara Dols | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Barbora Palicova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ines Ibbou | 4-6, 6-3, 6-74 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 7-64, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Kira Pavlova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Celine Naef | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Audrey Albie | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Lara Schmidt | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
19.08.23 Półfinał | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Reyngold | 3-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 2-6, 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Ines Ibbou | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Vitoria - twarda | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Don - dywanowa | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Tamira Paszek | 5-7, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
08.07.23 Półfinał | vs. Seone Mendez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.07.23 2. runda | vs. Mercedes Aristegui | 2-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-77, 6-3 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
10.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lea Boskovic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Paula Ortega Redondo - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Judith Perello Saavedra | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Aino Alkio | 3-6, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Holly Hutchinson | 6-1, 1-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Patricija Paukstyte | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 Klasyf. | vs. Lucia Ros Parres | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Tian Jialin | 2-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Audrey Dabomve | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Carina Syrtveit | 6-4, 1-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Angela Zambelli Caral | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Carla Fity | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Luise Reisel | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alice Marietti | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Maria Mihail | 2-6, 6-4, 10-12 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Rachele Elisa Zingale | 3-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Amira Bargaoui | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Viola Turini | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Carlota Corte | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Bacau - ceglana | ||||
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Antonia Aragosa | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Zlateva | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Madrid - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Louisa Chirico | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Shuqian Xu | 7-5, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25+H Tossa - dywanowa | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Martha Matoula | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-75, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Marie Weissheim | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Emma Slavikova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
12.03.23 2. runda klasyf. | vs. Beatrice Stagno | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |