MECZ
05.06.19 | Klasyf. | Louise Lampla | Celestine Avomo Ella | 6-4, 6-4 | W15 Banja | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Francja
29.11.94, 29 lat
13684 $
29.11.94, 29 lat
13684 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Gabon
26.07.00, 23 lat
26.07.00, 23 lat
Louise Lampla vs. Celestine Avomo Ella - Wzajemne mecze
05.06.19 | Klasyf. | Louise Lampla | Celestine Avomo Ella | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Banja | ceglana |
Louise Lampla form & Celestine Avomo Ella form
Louise Lampla - ostatnie mecze
W15 Madrid - ceglana | ||||
07.12.20 1. runda klasyf. | vs. Vitoria Solis Urdiales | 6-2, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Las - ceglana | ||||
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Valentina Gaggini | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
02.11.20 2. runda klasyf. | vs. Emma Lene | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Blanca Alvarez Rojas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Platja - ceglana | ||||
26.10.20 2. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Marbella - ceglana | ||||
31.08.20 2. runda klasyf. | vs. Laure Line Glaude | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.08.20 1. runda klasyf. | vs. Victoria Gomez | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Oeiras - ceglana | ||||
18.08.20 Klasyf. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.08.20 2. runda klasyf. | vs. Fiona Codino | 7-63, 7-63 | szczegóły meczu | |
16.08.20 1. runda klasyf. | vs. Beatriz Casaca | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Nina Ugrelidze | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Isabella Tiscornia | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Helena Stevic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Las - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Las - ceglana | ||||
06.08.19 Klasyf. | vs. Josephine Boualem | 6-3, 2-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
23.07.19 Klasyf. | vs. Julia Lovqvist | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Tania Munteanu | 6-1, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - twarda | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Maneva Rakotomalala | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
09.07.19 Klasyf. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Joya Nicolas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - twarda | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
18.06.19 Klasyf. | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
06.06.19 2. runda | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.06.19 1. runda klasyf. | vs. Jovana Babic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Celestine Avomo Ella - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
19.12.21 2. runda klasyf. | vs. Marta Soriano Santiago | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.12.21 1. runda | vs. Mathilde Lollia | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Adithya Karunaratne | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
21.10.19 Klasyf. | vs. Rita Atik | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lagos - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Jasmin Jebawy | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lagos - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Nastja Kolar | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nairobi - twarda | ||||
16.08.19 Ćwierćfinał | vs. Mahak Jain | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.08.19 2. runda | vs. Saumya Vig | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Snehal Mane | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Nairobi - twarda | ||||
09.08.19 Ćwierćfinał | vs. Tamara Barad Itzhaki | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.08.19 2. runda | vs. Alija Merdeeva | 6-2, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Fiona Codino | 6-4, 3-0, Fiona Codino - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Ema Vasic | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
03.07.19 Klasyf. | vs. Andjela Skrobonja | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Angelina Subotic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
05.06.19 1. runda klasyf. | vs. Mia Vukica Milojevic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.06.19 Klasyf. | vs. Louise Lampla | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
28.05.19 Klasyf. | vs. Eliz Maloney | 2-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.05.19 Klasyf. | vs. Yu Shan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Jonna Schroeder | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.05.19 Ćwierćfinał | vs. Vanda Lukacs | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.05.19 2. runda | vs. Maya Tahan | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.05.19 1. runda | vs. Eleni Mtsentlitze | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.05.19 Klasyf. | vs. Koral Koldobski | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Djibouti - twarda | ||||
18.12.18 1. runda | vs. Emmanuelle Girard | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Djibouti - twarda | ||||
12.12.18 2. runda | vs. Anhzelika Isaeva | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.12.18 1. runda | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |