MECZ
14.05.23 | 1. runda klasyf. | Louisa Chirico | Paula Ortega Redondo | 6-1, 6-2 | W100 Madrid | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Louisa Chirico | Paula Ortega Redondo | |
1. podanie % | 18/38 (47%) | 34/59 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 15/18 (83%) | 19/34 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/20 (70%) | 8/25 (32%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/59 (54%) | 9/38 (24%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/97 (63%) | 36/97 (37%) |
Double foul | 4 | 6 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Paula Ortega Redondo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Louisa Chirico | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Paula Ortega Redondo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Louisa Chirico | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Paula Ortega Redondo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Louisa Chirico | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Paula Ortega Redondo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Louisa Chirico | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Paula Ortega Redondo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Louisa Chirico | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Paula Ortega Redondo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Louisa Chirico | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Paula Ortega Redondo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Louisa Chirico | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Paula Ortega Redondo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hiszpania
20.11.01, 22 lat
20.11.01, 22 lat
Louisa Chirico vs. Paula Ortega Redondo - Wzajemne mecze
14.05.23 | 1. runda klasyf. | Louisa Chirico | Paula Ortega Redondo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | W100 Madrid | ceglana |
Louisa Chirico form & Paula Ortega Redondo form
Louisa Chirico - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
11.03.24 1. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jessika Ponchet | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Maribella Zamarripa | 7-64, 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Rome - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Robin Montgomery | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Ava Markham | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Yuliia Starodubtseva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Robin Montgomery | 6-3, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Maria Kozyreva | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Sophia Cisse-Ignatiev | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
13.01.24 Półfinał | vs. Clervie Ngounoue | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ekaterine Gorgodze | 7-66, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Jessica Pieri | 6-74, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Mayuka Aikawa | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Varvara Lepchenko | 2-6, 1-4, - Louisa Chirico - krecz | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Lulu Sun | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Whitney Osuigwe | 7-68, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jana Fett | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Layne Sleeth | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Robin Anderson | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Hailey Baptiste | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rancho - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Makenna Jones | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Paris Corley | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Ann Li | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Ganna Poznikhirenko | 2-3, Ganna Poznikhirenko - krecz | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
17.09.23 1. runda | vs. Jasmine Paolini | 0-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Danielle Rose Collins | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 Klasyf. | vs. Renata Zarazua | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu |
Paula Ortega Redondo - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Judith Perello Saavedra | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Aino Alkio | 3-6, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Holly Hutchinson | 6-1, 1-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Patricija Paukstyte | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 Klasyf. | vs. Lucia Ros Parres | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Tian Jialin | 2-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Audrey Dabomve | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Carina Syrtveit | 6-4, 1-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Angela Zambelli Caral | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Carla Fity | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Luise Reisel | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alice Marietti | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Maria Mihail | 2-6, 6-4, 10-12 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Rachele Elisa Zingale | 3-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Amira Bargaoui | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Viola Turini | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Carlota Corte | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Bacau - ceglana | ||||
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Antonia Aragosa | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Zlateva | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Madrid - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Louisa Chirico | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Shuqian Xu | 7-5, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25+H Tossa - dywanowa | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Martha Matoula | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-75, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Marie Weissheim | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Emma Slavikova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
12.03.23 2. runda klasyf. | vs. Beatrice Stagno | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |