MECZ
20.06.19 | 2. runda | Lou Adler | Yarden Akler | 6-3, 6-1 | W15 Netanya | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Lou Adler | Yarden Akler | |
1. podanie % | 29/50 (58%) | 28/44 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/29 (66%) | 16/28 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/21 (76%) | 7/16 (44%) |
Zdobyte break-ball | 4/5 (80%) | 0/5 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 21/44 (48%) | 15/50 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/94 (60%) | 38/94 (40%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 3 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Yarden Akler | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lou Adler | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Yarden Akler | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lou Adler | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Yarden Akler | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lou Adler | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Yarden Akler | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lou Adler | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Yarden Akler | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Lou Adler | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Yarden Akler | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lou Adler | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Yarden Akler | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lou Adler | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Yarden Akler | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lou Adler | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
22.04.99, 24 lat
22.04.99, 24 lat
Lou Adler vs. Yarden Akler - Wzajemne mecze
20.06.19 | 2. runda | Lou Adler | Yarden Akler | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Netanya | twarda |
14.03.18 | 1. runda | Lou Adler | Yarden Akler | 6-3, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | Ramat Hasharon | twarda |
Lou Adler form & Yarden Akler form
Lou Adler - ostatnie mecze
W15 Manacor - twarda | ||||
18.01.21 2. runda klasyf. | vs. Elvina Kalieva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Didi Bredberg Canizares | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
03.11.20 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
26.10.20 Klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
29.07.20 1. runda | vs. Caroline Romeo | 7-65, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Tanysha Dissanayake | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.02.20 Klasyf. | vs. Ellen Allgurin | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Giorgie Jones | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.02.20 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.01.20 Ćwierćfinał | vs. Alice Tubello | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.01.20 2. runda | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
29.10.19 Klasyf. | vs. Akgul Amanmuradova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Giulia Gatto-Monticone | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Irys Ekani | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Clermont - halowa | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Lara Salden | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Schena Benamar | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Meitar - twarda | ||||
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Lina Glushko | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sajur - twarda | ||||
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Lina Glushko | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.19 2. runda | vs. Koral Koldobski | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.09.19 1. runda | vs. Nicole Khirin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Chiswick - twarda | ||||
06.08.19 1. runda | vs. Alicia Barnett | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Woking - twarda | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Oceane Dodin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.07.19 Klasyf. | vs. Camille Verden Anderson | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Worthy Goldman | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Palmela - twarda | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Tamara Curovic | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Myrtille Georges | 5-7, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - twarda | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Lidia Moreno Arias | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Yarden Akler - ostatnie mecze
W25 Akko - twarda | ||||
17.05.22 Klasyf. | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Chiang - twarda | ||||
25.04.22 2. runda klasyf. | vs. Deanne Choo | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Chiang - twarda | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Milan Krish | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
11.04.22 2. runda klasyf. | vs. Risa Ushijima | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Kanyanut Sudsaard | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Michelle Yeo | 1-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Amarante - twarda | ||||
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Naroa Aranzabal | 1-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
W15 Almada - twarda | ||||
12.07.21 Klasyf. | vs. Sashi Kempster | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Urszula Nebelska | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Alina Silich | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Beatris Spasova | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
09.03.21 2. runda klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
09.03.21 1. runda klasyf. | vs. Sarah Tatu | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
01.03.21 1. runda klasyf. | vs. Nina Stadler | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
08.02.21 2. runda klasyf. | vs. Irys Ekani | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.01.21 Klasyf. | vs. Antonia Schmidt | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.01.21 2. runda klasyf. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.11.20 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Vasilyeva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.20 1. runda klasyf. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 5-7, 11-13 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.20 1. runda klasyf. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 4-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
18.08.20 1. runda | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-4, - Yarden Akler - krecz | szczegóły meczu | |
13.08.20 1. runda | vs. Mika Dagan Fruchtman | 0-3, - Yarden Akler - krecz | szczegóły meczu | |
12.08.20 1. runda | vs. Kristin Younes | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.08.20 1. runda | vs. Shavit Kimchi | 7-62, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |