MECZ
23.09.19 | 1. runda klasyf. | Lois Boisson | Heranne Excellent | 6-0, 6-1 | W25 Clermont | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Lois Boisson | Heranne Excellent | |
1. podanie % | 20/40 (50%) | 15/32 (47%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 15/20 (75%) | 6/15 (40%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/20 (70%) | 5/17 (29%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 21/32 (66%) | 11/40 (28%) |
Zdobyte punkty – razem | 50/72 (69%) | 22/72 (31%) |
Double foul | 4 | 2 |
Asy | 3 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Heranne Excellent | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Lois Boisson | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Heranne Excellent | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lois Boisson | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Heranne Excellent | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP] | ||
Lois Boisson | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Heranne Excellent | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lois Boisson | 1-0 | |
0-0, 15-0 | ||
2-0 | Heranne Excellent | |
0-0 | ||
Lois Boisson | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Lois Boisson | 5-0 | |
0-0 | ||
5-1 | Heranne Excellent | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
10.02.01, 23 lat
10.02.01, 23 lat
Lois Boisson vs. Heranne Excellent - Wzajemne mecze
23.09.19 | 1. runda klasyf. | Lois Boisson | Heranne Excellent | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Clermont | halowa |
Lois Boisson form & Heranne Excellent form
Lois Boisson - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
28.03.24 Ćwierćfinał | vs. Julie Struplova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.03.24 2. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Eszter Meri | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
24.03.24 Finał | vs. Despina Papamichail | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Carole Monnet | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Cristina Dinu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Ella Seidel | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Ipek Oz | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Tamira Paszek | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Francisca Jorge | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 Klasyf. | vs. Carla Tomai | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Manon Leonard | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Freya Christie | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Tereza Martincova | 6-0, 1-0, Tereza Martincova - krecz | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Oceane Dodin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Liv Hovde | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Freya Christie | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Cristina Bucsa | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Alana Smith | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
03.12.23 Klasyf. | vs. Andreea Mitu | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Jenny Lim | 6-76, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
23.11.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Ziva Falkner | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Martyna Kubka | 6-74, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
14.10.23 Finał | vs. Dominika Salkova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Heranne Excellent - ostatnie mecze
W15 Alcala - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Angela Zambelli Caral | 0-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Jessie Aney | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Petit - twarda | ||||
20.01.20 1. runda klasyf. | vs. Qavia Lopez | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Fort - twarda | ||||
15.01.20 1. runda | vs. Alexandra Riley | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Mallaurie Noel | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Joanna Garland | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Andrezieux - halowa | ||||
30.09.19 1. runda klasyf. | vs. Valentina Losciale | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Clermont - halowa | ||||
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Lois Boisson | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Maneva Rakotomalala | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Singapore - twarda | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Janice Tjen | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
20.11.18 1. runda | vs. Miriana Tona | 0-5, - Heranne Excellent - krecz | szczegóły meczu | |
Nantes - halowa | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Sandy Callios | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Cherboug En - halowa | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Josephine Boualem | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Biarritz - ceglana | ||||
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Zotova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Saint Gaudens - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Lea Tholey | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Amiens - ceglana | ||||
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Juliette Colard | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Grenoble - halowa | ||||
03.02.18 1. runda klasyf. | vs. Victoire Delattre | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Dakar - twarda | ||||
13.11.17 Klasyf. | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nantes - halowa | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Audrey Albie | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Cherboug En - halowa | ||||
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Aubane Droguet | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Middelkerke - ceglana | ||||
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Lynn Janssens | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
21.08.17 2. runda klasyf. | vs. Liv Geurts | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Koksijde - ceglana | ||||
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Cristina Adamescu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Les Contamines - twarda | ||||
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Alessia D'Auria | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Amiens - ceglana | ||||
06.03.17 1. runda klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |