MECZ
06.09.21 | Klasyf. | Lois Boisson | Helena Stevic | 6-1, 6-4 | W25 Saint | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Lois Boisson | Helena Stevic | |
1. podanie % | 25/50 (50%) | 21/43 (49%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/25 (92%) | 7/21 (33%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/25 (40%) | 11/22 (50%) |
Zdobyte break-ball | 5/5 (100%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/43 (58%) | 17/50 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/93 (62%) | 35/93 (38%) |
Double foul | 7 | 2 |
Asy | 6 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Lois Boisson | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Helena Stevic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lois Boisson | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Helena Stevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lois Boisson | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-1 | Helena Stevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lois Boisson | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Helena Stevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Lois Boisson | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Helena Stevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lois Boisson | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-3 | Helena Stevic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lois Boisson | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-4 | Helena Stevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lois Boisson | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Helena Stevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lois Boisson | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
05.03.02, 22 lat
05.03.02, 22 lat
Lois Boisson vs. Helena Stevic - Wzajemne mecze
06.09.21 | Klasyf. | Lois Boisson | Helena Stevic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Saint | ceglana |
Lois Boisson form & Helena Stevic form
Lois Boisson - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
28.03.24 Ćwierćfinał | vs. Julie Struplova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.03.24 2. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Eszter Meri | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
24.03.24 Finał | vs. Despina Papamichail | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Carole Monnet | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Cristina Dinu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Ella Seidel | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Ipek Oz | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Tamira Paszek | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Francisca Jorge | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 Klasyf. | vs. Carla Tomai | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Manon Leonard | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Freya Christie | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Tereza Martincova | 6-0, 1-0, Tereza Martincova - krecz | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Oceane Dodin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Liv Hovde | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Freya Christie | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Cristina Bucsa | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Alana Smith | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
03.12.23 Klasyf. | vs. Andreea Mitu | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Jenny Lim | 6-76, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
23.11.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Ziva Falkner | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Martyna Kubka | 6-74, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
14.10.23 Finał | vs. Dominika Salkova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Helena Stevic - ostatnie mecze
W15 Le - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Enola Chiesa | 5-7, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Jade Psonka | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Julie Myatovic | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Veronika Podrez | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Lyne Thach | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Severine Deppner | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.12.23 1. runda | vs. Zixuan Zeng | 1-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.12.23 1. runda | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Julia Adams | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Marine Szostak | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Gloriana Nahum | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Lara Pfeifer | 6-1, 2-0, Lara Pfeifer - krecz | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Romane Longueville | 7-5, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Francesca Covi | 2-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Ananya Vartak | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Hina Inoue | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Naima Karamoko | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Astrid Cirotte | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. June Bjork | 6-3, 5-1, June Bjork - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
09.09.23 Półfinał | vs. Dunja Maric | 0-6, - Helena Stevic - krecz | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Oleksandra Korashvili | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Adi Bitton | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Kristina Samardzic (GER) | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Bianca Bulat | 5-7, 3-5, - Helena Stevic - krecz | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Chiara Fornasieri | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Zeel Desai | 0-6, - Helena Stevic - krecz | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Maddalena Giordano | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.23 Klasyf. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-1, 1-1, Divine Dasam Nweke - krecz | szczegóły meczu |