MECZ
27.10.20 | 1. runda | Lisa Ponomar | Elena Malygina | 6-2, 6-75, 6-3 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Lisa Ponomar | Elena Malygina | |
1. podanie % | 66/97 (68%) | 68/96 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 37/66 (56%) | 36/68 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/31 (48%) | 9/28 (32%) |
Zdobyte break-ball | 8/10 (80%) | 4/9 (44%) |
Punkty zdobyte przez return | 51/96 (53%) | 45/97 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 103/193 (53%) | 90/193 (47%) |
Double foul | 6 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Elena Malygina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lisa Ponomar | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Elena Malygina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lisa Ponomar | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Elena Malygina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lisa Ponomar | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Elena Malygina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lisa Ponomar | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Elena Malygina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lisa Ponomar | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Elena Malygina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lisa Ponomar | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Elena Malygina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lisa Ponomar | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Elena Malygina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Lisa Ponomar | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Elena Malygina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lisa Ponomar | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Elena Malygina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lisa Ponomar | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-6 | Elena Malygina | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 3-2, 3-3, 4-3, 4-4, 4-5, 5-5, 5-6 | ||
6-75 |
3 | ||
Lisa Ponomar | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Elena Malygina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lisa Ponomar | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Elena Malygina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lisa Ponomar | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Elena Malygina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lisa Ponomar | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Elena Malygina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lisa Ponomar | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lisa Ponomar vs. Elena Malygina - Wzajemne mecze
27.10.20 | 1. runda | Lisa Ponomar | Elena Malygina | 6-2, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Lisa Ponomar form & Elena Malygina form
Lisa Ponomar - ostatnie mecze
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Sophie Greiner | 4-6, 0-1, - Lisa Ponomar - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.11.20 1. runda | vs. Manon Arcangioli | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.10.20 2. runda | vs. Alice Robbe | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.10.20 1. runda | vs. Elena Malygina | 6-2, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.10.20 Ćwierćfinał | vs. Barbara Gatica | 6-0, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.10.20 2. runda | vs. Rebeca Pereira | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.10.20 1. runda | vs. Anna Ureke | 6-4, 5-1, Anna Ureke - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.10.20 2. runda | vs. Anna Ukolova | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.10.20 1. runda | vs. Alice Benvegnu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
30.09.20 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.09.20 Klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.09.20 2. runda klasyf. | vs. Ramu Ueda | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Alba Retortillo Soiras | 7-610, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Porto - twarda | ||||
23.09.20 1. runda | vs. Julie Belgraver | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.09.20 Klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 6-3, 0-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Juliette Mazzoni | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
28.08.20 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.08.20 1. runda | vs. Greta Arn | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.08.20 1. runda | vs. Silvia Ambrosio | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Quirine Lemoine | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.08.20 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.08.20 1. runda | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.08.20 1. runda | vs. Basak Eraydin | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.08.20 1. runda | vs. Antonia Schmidt | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.08.20 1. runda | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.08.20 1. runda | vs. Santa Strombach | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.08.20 1. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.08.20 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.08.20 1. runda | vs. Arlinda Rushiti | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.08.20 1. runda | vs. Gabriela Duca | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Elena Malygina - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hinode - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
05.11.23 Finał | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - krecz | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu |