Bułgaria
29.10.99, 24 lat
29.10.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Zinovia Vaneva vs. Lisa Matviyenko - Wzajemne mecze
20.11.18 | Klasyf. | Lisa Matviyenko | Zinovia Vaneva | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Antalya | twarda |
Zinovia Vaneva form & Lisa Matviyenko form
Zinovia Vaneva - ostatnie mecze
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
13.10.22 2. runda | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 0-3, - Zinovia Vaneva - krecz | szczegóły meczu | |
11.10.22 1. runda | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
04.10.22 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
13.09.22 Klasyf. | vs. Alexandra Iordache | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.09.22 2. runda klasyf. | vs. Alexia Iulia Marginean | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.01.22 2. runda | vs. Nadine Keller | 4-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
29.01.22 Ćwierćfinał | vs. Martina Caregaro | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.01.22 1. runda | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.01.22 Klasyf. | vs. Jade Haller | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.01.22 2. runda klasyf. | vs. Chiara Girelli | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Mariia Maksimova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
06.09.21 2. runda klasyf. | vs. Mia Ristic | 4-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
06.09.21 Klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Ilay Yoruk | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Pazardzhik - ceglana | ||||
27.10.20 Klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
26.10.20 1. runda klasyf. | vs. Emilia Lubenova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
07.09.20 1. runda klasyf. | vs. Ralitsa Alexandrova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Oona Orpana | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Ema Vasic | 5-7, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.11.19 Klasyf. | vs. Ksenia Khlynova | 4-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Venla Ahti | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Viktoriya Petrenko | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.11.19 Klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 7-64, 4-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
10.11.19 2. runda klasyf. | vs. Jordina Cegarra Ramirez | 6-3, 2-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
04.10.19 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Reyngold | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.19 2. runda | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.05.19 1. runda | vs. Angelina Zhuravleva | 6-75, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu |
Lisa Matviyenko - ostatnie mecze
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hamburg - halowa | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
28.08.20 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.08.20 1. runda | vs. Emily Welker | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.08.20 1. runda | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Anna Klasen | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.08.20 1. runda | vs. Romy Koelzer | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.07.20 1. runda | vs. Julia Middendorf | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.07.20 1. runda | vs. Anna Zaja | 6-77, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.06.20 1. runda | vs. Eva Lys | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
14.11.19 2. runda | vs. Iva Primorac | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Gabriela Duca | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Eva Lys | 2-6, - Lisa Matviyenko - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Adrienn Horvath | 7-63, 7-66 | szczegóły meczu | |
W25 Brno - ceglana | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Eleonora Molinaro | 7-61, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Martina Caregaro | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Anna Siskova | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Betina Stummer | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Olga Danilovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Adelina Krueger | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Magali Kempen | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25+H Bad - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Katharina Gerlach | 3-6, 0-2, - Lisa Matviyenko - krecz | szczegóły meczu | |
16.07.19 1. runda | vs. Marina Yudanov | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Ystad - ceglana | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Melanie Stokke | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
02.05.19 2. runda | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.05.19 1. runda | vs. Romy Koelzer | 6-1, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu |