MECZ
10.11.21 | 1. runda | Lisa-Marie Rioux | Nikol Palecek | 6-0, 6-0 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Lisa-Marie Rioux | Nikol Palecek | |
1. podanie % | 25/43 (58%) | 23/43 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/25 (72%) | 12/23 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/18 (61%) | 3/20 (15%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/43 (65%) | 14/43 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/86 (66%) | 29/86 (34%) |
Double foul | 1 | 5 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Lisa-Marie Rioux | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Nikol Palecek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lisa-Marie Rioux | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Nikol Palecek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lisa-Marie Rioux | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Nikol Palecek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Lisa-Marie Rioux | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Nikol Palecek | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lisa-Marie Rioux | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Nikol Palecek | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lisa-Marie Rioux | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Nikol Palecek | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
15.11.03, 20 lat
15.11.03, 20 lat
Lisa-Marie Rioux vs. Nikol Palecek - Wzajemne mecze
10.11.21 | 1. runda | Lisa-Marie Rioux | Nikol Palecek | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Lisa-Marie Rioux form & Nikol Palecek form
Lisa-Marie Rioux - ostatnie mecze
W15 Hinode - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yuno Kitahara | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Kuala - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Nagi Hanatani | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
03.03.24 Finał | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 7-5, 4-1, Nana Kawagishi - krecz | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Yui Chikaraishi | 7-5, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Jo-Leen Saw | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Nanao - dywanowa | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Kanako Morisaki | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Neon Kinoshita | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Kyoto - halowa | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Sofya Lansere | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. I-Hsuan Cho | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Sera Nishimoto | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Nagomi Higashitani | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Vaidehi Chaudhari | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Mayuka Aikawa | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Michika Ozeki | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Humera Baharmus | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Priska Madelyn Nugroho | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.07.23 Klasyf. | vs. Yiming Dang | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kit Yi Kaye Au-Yeung | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
26.06.23 Klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 4-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Chui Kei Leung | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Tainan - ceglana | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Yuyun Chen | 6-73, 7-66, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kawaguchi - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Natsuki Yoshimoto | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kashiwa - twarda | ||||
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Aoi Ito | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Riko Kikawada | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Kayo Nishimura | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Tokyo - twarda | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Mana Ayukawa | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 Klasyf. | vs. Himari Sato | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Yu-Yun Li | 6-77, 7-61, 9-7, Yu-Yun Li - krecz | szczegóły meczu |
Nikol Palecek - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Karin Altori | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Vivien Sandberg | 2-6, 6-4, 12-14 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Sara Donnini | 4-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Anna Lena Ebster | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Eleni Christofi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Vasilisa Borisova | 6-2, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Aya Bychenko | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
12.09.23 Klasyf. | vs. Daria Yesypchuk | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Doroteja Petrovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Fatma Idrizovic | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Naoko Eto | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Veronika Udina | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Veleva | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Anja Stankovic | 0-3, - Nikol Palecek - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Arina Bulatova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Shuyue Ma | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.05.23 Klasyf. | vs. Katerina Petrova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Kate Zueva | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.23 Klasyf. | vs. Helena Buchwald | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Kateryna Diatlova | 7-61, 3-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sofiya Volkova | 7-65, 5-0, Sofiya Volkova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Joy De Zeeuw | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Iva Primorac | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Tianmi Mi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.11.22 1. runda | vs. Helena Mohamed | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.10.22 1. runda | vs. Marente Sijbesma | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
14.09.22 1. runda | vs. Nikola Breckova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.09.22 Klasyf. | vs. Defne Cirpanli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |