MECZ
22.11.21 | 2. runda klasyf. | Lisa-Marie Rioux | Koharu Niimi | 6-1, 6-0 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Japonia
13.09.02, 21 lat
13.09.02, 21 lat
Lisa-Marie Rioux vs. Koharu Niimi - Wzajemne mecze
22.11.21 | 2. runda klasyf. | Lisa-Marie Rioux | Koharu Niimi | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Lisa-Marie Rioux form & Koharu Niimi form
Lisa-Marie Rioux - ostatnie mecze
W15 Hinode - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yuno Kitahara | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Kuala - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Nagi Hanatani | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
03.03.24 Finał | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 7-5, 4-1, Nana Kawagishi - krecz | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Yui Chikaraishi | 7-5, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Jo-Leen Saw | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Nanao - dywanowa | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Kanako Morisaki | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Neon Kinoshita | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Kyoto - halowa | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Sofya Lansere | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. I-Hsuan Cho | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Sera Nishimoto | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Nagomi Higashitani | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Vaidehi Chaudhari | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Mayuka Aikawa | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Michika Ozeki | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Humera Baharmus | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Priska Madelyn Nugroho | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.07.23 Klasyf. | vs. Yiming Dang | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kit Yi Kaye Au-Yeung | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
26.06.23 Klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 4-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Chui Kei Leung | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Tainan - ceglana | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Yuyun Chen | 6-73, 7-66, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kawaguchi - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Natsuki Yoshimoto | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kashiwa - twarda | ||||
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Aoi Ito | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Riko Kikawada | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Kayo Nishimura | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Tokyo - twarda | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Mana Ayukawa | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 Klasyf. | vs. Himari Sato | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Yu-Yun Li | 6-77, 7-61, 9-7, Yu-Yun Li - krecz | szczegóły meczu |
Koharu Niimi - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.12.23 Klasyf. | vs. Rada Zolotareva | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Ella Sahnis | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Nasiba Espolova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.12.23 1. runda | vs. Katerina Tsygourova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 Klasyf. | vs. Ingkar Dyussebay | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Jeong Moon | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Molly Helgesson | 3-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Fernanda Naves Anzaldo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Dia Evtimova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Erika Bosaia | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Lucia Santos Sanchez | 6-0, 3-0, Lucia Santos Sanchez - krecz | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nikoletta Muller | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.11.23 Klasyf. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
14.11.23 2. runda klasyf. | vs. Basak Akbas | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Zoziya Kardava | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.03.23 2. runda | vs. Martha Matoula | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.03.23 1. runda | vs. Karolina Kozakova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.03.23 Klasyf. | vs. Ines Faltinger | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Xenia Bandurowska | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Elizaveta Masnaia | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.23 Klasyf. | vs. Nino Natsvlishvili | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Yukina Saigo | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Jasmina Stoppel | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Ana Candiotto | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.03.23 Klasyf. | vs. Camilla Zanolini | 7-64, 1-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Viktoriia Dema | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |