MECZ
02.02.20 | 1. runda klasyf. | Linda Sevcikova | Maria Mikhailova | 6-2, 6-0 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Czechy
09.06.98, 25 lat
18482 $
09.06.98, 25 lat
18482 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
28.05.02, 21 lat
28.05.02, 21 lat
Linda Sevcikova vs. Maria Mikhailova - Wzajemne mecze
02.02.20 | 1. runda klasyf. | Linda Sevcikova | Maria Mikhailova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Linda Sevcikova form & Maria Mikhailova form
Linda Sevcikova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anna Siskova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Anna Turati | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Alisa Vasileva | 4-6, 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Zuzana Odlevakova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Denisa Hindova | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Anna Snigireva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Noa Krznaric | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Lavinia Luciano | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Yelyzaveta Kotliar | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Lavinia Morreale | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Nisa Bulut | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jasmina Stoppel | 6-73, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Anja Stankovic | 2-6, 7-64, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Nikola Koprivova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Lidia Encheva | 6-2, 2-2, Lidia Encheva - krecz | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Nikola Daubnerova | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Bianca Bulat | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ana Maria Brotea | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Boyoung Jeong | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Noka Juric | 0-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Liva Yildiz | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Natalija Senic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Zumra Balkan | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Maria Mikhailova - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Victoria Mikhaylova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tatyana Chsherbakova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 1-6, 7-5, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Sofya Gapankova | 1-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ademi Amankeldi | 4-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Victoria Mikhaylova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Polina Bolotova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Kira Pavlova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasija Radojevic | 6-74, 6-71 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Yasmin Ezzat | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Evgeniya Burdina | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Nina Rudiukova | 4-6, 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Kateryna Lazarenko | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.10.23 Klasyf. | vs. Defne Cirpanli | 4-6, 6-76, 7-10 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Prathyusha Rachapudi | 7-5, 4-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Ottavia Massetti | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Shakhzoda Asimova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
28.08.23 Klasyf. | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Himadri Kashyap | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Madison Frahn | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
17.08.23 1. runda | vs. Saumya Vig | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.08.23 Klasyf. | vs. Daria Shubina | 2-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Alina Silich | 2-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Valery Gynina | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Zhanel Rustemova | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Astana - twarda | ||||
01.08.23 Klasyf. | vs. Tatyana Nikolenko | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Gulsina Khalimullina | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Aysegul Mert | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Alisa Vasileva | 4-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu |