MECZ
02.12.20 | 1. runda | Linda Fruhvirtova | Anita Wagner | 6-1, 6-1 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Linda Fruhvirtova | Anita Wagner | |
1. podanie % | 27/45 (60%) | 27/43 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/27 (78%) | 12/27 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/18 (61%) | 7/16 (44%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/43 (56%) | 13/45 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/88 (64%) | 32/88 (36%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Anita Wagner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Linda Fruhvirtova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Anita Wagner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Linda Fruhvirtova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Anita Wagner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Linda Fruhvirtova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Anita Wagner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Linda Fruhvirtova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Anita Wagner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Linda Fruhvirtova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Anita Wagner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Linda Fruhvirtova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Anita Wagner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Linda Fruhvirtova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Linda Fruhvirtova vs. Anita Wagner - Wzajemne mecze
02.12.20 | 1. runda | Linda Fruhvirtova | Anita Wagner | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Linda Fruhvirtova form & Anita Wagner form
Linda Fruhvirtova - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Suzan Lamens | 6-2, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 6-72, 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Shelby Rogers | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Emina Bektas | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
25.02.24 Klasyf. | vs. Daria Saville | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jana Kolodynska | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Liv Hovde | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
04.02.24 Klasyf. | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Caroline Dolehide | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Lin Zhu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Beatriz Haddad Maia | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Arantxa Rus | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 Klasyf. | vs. Anna Schmiedlova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alana Parnaby | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Emma Navarro | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Ayano Shimizu | 6-1, 6-76, 6-74 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Eudice Wong Chong | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Sara Errani | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Alina Korneeva | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Peyton Stearns | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
03.10.23 2. runda | vs. Maria Sakkari | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda | vs. Arantxa Rus | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
29.09.23 Półfinał | vs. Diana Shnaider | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Anita Wagner - ostatnie mecze
W60 Biarritz - ceglana | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Naho Sato | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Oeiras - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Emeline Dartron | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Joue - halowa | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Diletta Cherubini | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lisbon - ceglana | ||||
26.09.22 Klasyf. | vs. Enola Chiesa | 6-4, 2-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Carolina Azadinho | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Danderyd - ceglana | ||||
11.08.22 2. runda | vs. Mona Barthel | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.08.22 1. runda | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.08.22 Klasyf. | vs. Olivia Thiemke | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 2-6, 0-2, - Anita Wagner - krecz | szczegóły meczu | |
03.05.22 Klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 5-7, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.04.22 Klasyf. | vs. Nicole Khirin | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.04.22 1. runda klasyf. | vs. Carlotta Moccia | 6-3, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
07.02.22 2. runda klasyf. | vs. Martyna Kubka | 7-5, 1-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Daria Domova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
31.01.22 2. runda klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.01.22 1. runda klasyf. | vs. Youmi Zhuoma | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - ceglana | ||||
25.01.22 Klasyf. | vs. Flavie Brugnone | 6-76, 6-73 | szczegóły meczu | |
24.01.22 2. runda klasyf. | vs. Ana Grubor | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Haabneeme - halowa | ||||
02.11.21 Klasyf. | vs. Jessica Failla | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.11.21 1. runda klasyf. | vs. Polina Ramenskaja | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Melis Sezer | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.10.21 2. runda | vs. Mavie Osterreicher | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.10.21 1. runda | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.09.21 1. runda | vs. Milana Zhabrailova | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.09.21 2. runda | vs. Evita Ramirez | 6-75, 6-73 | szczegóły meczu | |
01.09.21 1. runda | vs. Noelia Zeballos | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Warmbad - ceglana | ||||
17.08.21 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-2, 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
21.07.21 1. runda | vs. Jasmijn Gimbrere | 3-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.07.21 2. runda | vs. Chihiro Takayama | 5-7, 0-1, - Anita Wagner - krecz | szczegóły meczu |