MECZ
23.09.21 | 2. runda | Lina Gjorcheska | Marina Melnikova | 6-3, 7-5 | W80 Wiesbaden | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Lina Gjorcheska | Marina Melnikova | |
1. podanie % | 45/69 (65%) | 52/76 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/45 (64%) | 28/52 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/24 (63%) | 13/24 (54%) |
Zdobyte break-ball | 4/9 (44%) | 2/7 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/76 (46%) | 25/69 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 79/145 (54%) | 66/145 (46%) |
Double foul | 4 | 6 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Marina Melnikova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lina Gjorcheska | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Marina Melnikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lina Gjorcheska | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Marina Melnikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lina Gjorcheska | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Marina Melnikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lina Gjorcheska | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Marina Melnikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Lina Gjorcheska | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Marina Melnikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lina Gjorcheska | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Marina Melnikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lina Gjorcheska | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Marina Melnikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lina Gjorcheska | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Marina Melnikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lina Gjorcheska | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Marina Melnikova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lina Gjorcheska | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Marina Melnikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lina Gjorcheska vs. Marina Melnikova - Wzajemne mecze
23.09.21 | 2. runda | Lina Gjorcheska | Marina Melnikova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | W80 Wiesbaden | ceglana |
Lina Gjorcheska form & Marina Melnikova form
Lina Gjorcheska - ostatnie mecze
W35 Alaminos - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 0-6, 0-3, - Lina Gjorcheska - krecz | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
17.03.24 Finał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Nuria Brancaccio | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ksenia Zaytseva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Matilde Paoletti | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Maria Siopacha | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Tara Wurth | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Katarzyna Kawa | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Mia Ristic | 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Cristina Dinu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sinja Kraus | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 6-74, 6-1, 2-0, Alexandra Cadantu - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
01.10.23 Finał | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.09.23 Półfinał | vs. Dominika Salkova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
28.09.23 3. runda | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-75, 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
16.09.23 Półfinał | vs. Iva Primorac | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Sada Nahimana | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.09.23 3. runda | vs. Rina Saigo | 6-73, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Marina Melnikova - ostatnie mecze
W35 Alaminos - ceglana | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
26.02.24 1. runda | vs. Marina Stakusic | 4-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 Klasyf. | vs. Rebecca Sramkova | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jodie Anna Burrage | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Victoria Hu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Ximena Senties | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Sachia Vickery | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Jana Kolodynska | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Anna Gabric | 6-78, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Katy Dunne | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Daria Zelinskaya | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Oceane Dodin | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Anna Brogan | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Alison Van Uytvanck | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Anna Siskova | 1-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Helena Mohamed | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Danielle Willson | 2-6, 7-64, 1-10 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Zakharova | 7-5, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Cadence Brace | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alejandra Ramirez Botella | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Oceane Dodin | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |