MECZ
11.09.22 | 1. runda klasyf. | Lina Gjorcheska | Angelina Gabueva | 4-6, 7-62, 6-2 | Portoroz | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Lina Gjorcheska | Angelina Gabueva | |
1. podanie % | 58/103 (56%) | 63/102 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 37/58 (64%) | 37/63 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 25/45 (56%) | 16/39 (41%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 5/18 (28%) |
Punkty zdobyte przez return | 49/102 (48%) | 41/103 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 111/205 (54%) | 94/205 (46%) |
Double foul | 11 | 4 |
Asy | 7 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lina Gjorcheska vs. Angelina Gabueva - Wzajemne mecze
11.09.22 | 1. runda klasyf. | Lina Gjorcheska | Angelina Gabueva | 4-6, 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | Portoroz | twarda |
06.07.15 | 2. runda klasyf. | Lina Gjorcheska | Angelina Gabueva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Bursa | ceglana |
Lina Gjorcheska form & Angelina Gabueva form
Lina Gjorcheska - ostatnie mecze
W35 Alaminos - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 0-6, 0-3, - Lina Gjorcheska - krecz | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
17.03.24 Finał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Nuria Brancaccio | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ksenia Zaytseva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Matilde Paoletti | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Maria Siopacha | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Tara Wurth | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Katarzyna Kawa | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Mia Ristic | 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Cristina Dinu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sinja Kraus | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 6-74, 6-1, 2-0, Alexandra Cadantu - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
01.10.23 Finał | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.09.23 Półfinał | vs. Dominika Salkova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
28.09.23 3. runda | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-75, 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
16.09.23 Półfinał | vs. Iva Primorac | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Sada Nahimana | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.09.23 3. runda | vs. Rina Saigo | 6-73, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Angelina Gabueva - ostatnie mecze
Strasbourg - ceglana | ||||
22.05.23 1. runda | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.05.23 Klasyf. | vs. Erin Routliffe | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.05.23 1. runda klasyf. | vs. Hao-Ching Chan | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
17.09.22 1. runda klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Portoroz - twarda | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Lina Gjorcheska | 6-4, 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tbilisi - twarda | ||||
07.06.22 1. runda | vs. Anna Brogan | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
17.05.22 1. runda | vs. Fiona Ferro | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.05.22 Klasyf. | vs. Lina Glushko | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.05.22 1. runda klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
02.05.22 Klasyf. | vs. Eri Hozumi | 6-0, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
25.04.22 Klasyf. | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Basak Eraydin | 1-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
W25 Nur - halowa | ||||
02.03.22 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.03.22 Klasyf. | vs. Mariya Sinitsyna | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.02.22 1. runda klasyf. | vs. Aiya Nupbay | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Nur - halowa | ||||
21.02.22 1. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
12.02.22 1. runda klasyf. | vs. Magda Linette | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
22.01.22 Półfinał | vs. Anastasia Kovaleva | 6-2, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.01.22 Ćwierćfinał | vs. Alena Bairasheuskaya | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.01.22 2. runda | vs. Daria Zelinskaya | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
19.01.22 1. runda | vs. Tatiana Prozorova | 7-60, 6-0 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
05.12.21 1. runda klasyf. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Aldila Sutjiadi | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
23.10.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Bondar | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nur-Sultan - halowa | ||||
25.09.21 1. runda klasyf. | vs. Samantha Murray | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
11.09.21 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
07.09.21 Klasyf. | vs. Chiara Scholl | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.09.21 1. runda klasyf. | vs. Mariana Borges | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.21 1. runda klasyf. | vs. Tamira Paszek | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |