MECZ
20.09.21 | 1. runda klasyf. | Lidiia Rasskovskaia | Anja Wildgruber | 6-2, 3-6, 10-4 | W25 Santarem | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
21.07.04, 19 lat
21.07.04, 19 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Lidiia Rasskovskaia vs. Anja Wildgruber - Wzajemne mecze
20.09.21 | 1. runda klasyf. | Lidiia Rasskovskaia | Anja Wildgruber | 6-2, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | W25 Santarem | twarda |
Lidiia Rasskovskaia form & Anja Wildgruber form
Lidiia Rasskovskaia - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Rikke De Koning | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Elene Buchukuri | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Jelena Ristic | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 2. runda klasyf. | vs. Daria Shubina | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Koharu Niimi | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Evgeniya Burdina | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Adi Gavish | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Yakovleva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Polina Leykina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Selina Atay | 6-2, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Rada Zolotareva | 6-3, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Mariam Makashvili | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Reese Simunyu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
01.08.23 Klasyf. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-4, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Marija Semenistaja | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Arina Bulatova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.05.23 Klasyf. | vs. Ruien Zhang | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Sofiia Suslova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.03.23 Klasyf. | vs. Sandy Marti | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Yajing Cao | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Anastasiya Apalikhina | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.23 Klasyf. | vs. Greta Medeghini | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Nour Elbanna | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Louise Kwong | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.02.23 1. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.02.23 1. runda | vs. Sara Milanese | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
07.02.23 Klasyf. | vs. Tania Munteanu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Anja Wildgruber - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Mila Masic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Pauline Payet | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Rina Saigo | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 6-77, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Tamara Kostic | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Nina Radovanovic | 6-3, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
16.01.24 Klasyf. | vs. Flavie Brugnone | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Valeria Koussenkova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Chengyiyi Yuan | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Darja Suvirdjonkova | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Sara Lanca | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.11.23 Półfinał | vs. Mara Gae | 6-73, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Dilara Okur | 5-7, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Merna Refaat | 7-5, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Yingqun Sun | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Emmanuelle Girard | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Chahd Berriri | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Amelia Waligora | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Adesuwa Osabuohien | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Melania Delai | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Zeel Desai | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Irina Balus | 4-6, 6-1, 2-0, Irina Balus - krecz | szczegóły meczu |