MECZ
15.09.20 | 1. runda | Lian Tran | Mariia Antoniuk | 6-0, 6-1 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Lian Tran | Mariia Antoniuk | |
1. podanie % | 25/45 (56%) | 22/32 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 15/25 (60%) | 7/22 (32%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/20 (70%) | 1/10 (10%) |
Zdobyte break-ball | 6/6 (100%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/32 (75%) | 16/45 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 53/77 (69%) | 24/77 (31%) |
Double foul | 5 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Mariia Antoniuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lian Tran | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Mariia Antoniuk | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lian Tran | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Mariia Antoniuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lian Tran | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Mariia Antoniuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Lian Tran | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Mariia Antoniuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lian Tran | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Mariia Antoniuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lian Tran | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Mariia Antoniuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
28.10.97, 26 lat
28.10.97, 26 lat
Lian Tran vs. Mariia Antoniuk - Wzajemne mecze
15.09.20 | 1. runda | Lian Tran | Mariia Antoniuk | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Lian Tran form & Mariia Antoniuk form
Lian Tran - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Marcelina Podlinska | 6-4, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Mila Masic | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Sarah Iliev | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Emma Lene | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Jaeda Daniel | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Tamara Kostic | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
26.11.23 Finał | vs. Cristina Diaz Adrover | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.11.23 Półfinał | vs. Tess Sugnaux | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Marie Weckerle | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Emma Wilson | 2-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Brenda Fruhvirtova | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Anastasia Zolotareva | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ena Kajevic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Harmony Tan | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Amelia Waligora | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Neila Trklja | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Marcinkevica | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Verena Meliss | 3-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Mitevska | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Josy Daems | 7-64, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Oceanne Lopez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Federica Bilardo | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
26.08.23 Ćwierćfinał | vs. Jeline Vandromme | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Mariia Antoniuk - ostatnie mecze
W25 Gurugram - twarda | ||||
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Suhani Gaur | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gurugram - twarda | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Himaanshika Singh | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Jhajjar - ceglana | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Sandeepti Singh Rao | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kyiv - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Mariia Nikitash | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.02.21 1. runda klasyf. | vs. Yuliana Lizarazo | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Vasilyeva | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Valentina Gaggini | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.01.21 2. runda klasyf. | vs. Duru Soke | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Ghalia Guizani | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.09.20 Klasyf. | vs. Zoe Bourbotte | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.09.20 1. runda | vs. Lian Tran | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Montemor - twarda | ||||
30.08.20 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - twarda | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Lina Boylan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Nicole Gadient | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Agustina Chlpac | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Nicole Poj | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
16.09.19 Klasyf. | vs. Luna Meers | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
08.09.19 Klasyf. | vs. Nicole Poj | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
29.05.19 1. runda | vs. Raphaelle Lacasse | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Sariaka Rachelle Radilofe | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Leila Epstein | 5-7, 6-71 | szczegóły meczu | |
Guimaraes - twarda | ||||
25.06.18 2. runda klasyf. | vs. Agustina Rimoldi Godoy | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
Amarante - twarda | ||||
17.06.18 2. runda klasyf. | vs. Stephanie Bertschmann | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
18.03.18 1. runda klasyf. | vs. Neta Tamir | 0-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
20.02.18 1. runda | vs. Francesca Sella | 1-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
10.02.18 1. runda klasyf. | vs. Melania Delai | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
20.06.17 1. runda | vs. Schena Benamar | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.06.17 Klasyf. | vs. Valentine Bacher | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
12.06.17 Klasyf. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Carolina Garcia | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |