MECZ
12.02.20 | 1. runda | Lesya Tsurenko | Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-2, 6-3 | W100 Cairo | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Lesya Tsurenko | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
1. podanie % | 42/62 (68%) | 32/50 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/42 (69%) | 13/32 (41%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/20 (40%) | 9/18 (50%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/50 (56%) | 25/62 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/112 (58%) | 47/112 (42%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lesya Tsurenko | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Lesya Tsurenko | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 0-30 | ||
Lesya Tsurenko | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lesya Tsurenko | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 30-0 | ||
Lesya Tsurenko | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
1-1 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 0-15, 40-40 | ||
Lesya Tsurenko | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-A[BP] | ||
2-2 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lesya Tsurenko | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lesya Tsurenko | 4-3 | |
0-0, 15-0 | ||
5-3 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lesya Tsurenko vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz - Wzajemne mecze
12.02.20 | 1. runda | Lesya Tsurenko | Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W100 Cairo | twarda |
Lesya Tsurenko form & Lamis Alhussein Abdel Aziz form
Lesya Tsurenko - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Greetje Minnen | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Magda Linette | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.24 2. runda | vs. Emma Navarro | 6-4, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.03.24 1. runda | vs. Liv Hovde | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
26.02.24 1. runda | vs. Katie Boulter | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
14.02.24 3. runda | vs. Naomi Osaka | - | szczegóły meczu | |
13.02.24 2. runda | vs. Ons Jabeur | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
19.01.24 3. runda | vs. Aryna Sabalenka | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Rebeka Masarova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Diane Parry | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Sachia Vickery | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Jasmine Paolini | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Claire Liu | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Chloe Paquet | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Barbora Krejcikova | 3-6, - Lesya Tsurenko - krecz | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Donna Vekic | 7-64, 7-62 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Diana Shnaider | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Moyuka Uchijima | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
03.10.23 2. runda | vs. Veronika Kudermetova | 6-3, 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda | vs. Lin Zhu | 6-0, 3-0, Lin Zhu - krecz | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Ekaterina Alexandrova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
12.08.23 1. runda klasyf. | vs. Taylor Townsend | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Montreal - twarda | ||||
06.08.23 Klasyf. | vs. Elizabeth Mandlik | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.08.23 1. runda klasyf. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |
Lamis Alhussein Abdel Aziz - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Isabelle Lacy | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Katarina Kuzmova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Laura Samsonova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Daria Kuczer | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Sara Milanese | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Margot Phanthala | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Francesca Pace | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Kira Pavlova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Tamara Kostic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nika Ilic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Valentina Ryser | 6-71, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 3-0, Kateryna Lazarenko - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.10.23 Finał | vs. Kamilla Bartone | 5-7, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Maya Drozd | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Merna Refaat | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Alisa Kummel | 6-74, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Daria Zelinskaya | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.09.23 Finał | vs. Lara Pfeifer | 5-7, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Weronika Ewald | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |