Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Japonia
02.08.93, 30 lat
02.08.93, 30 lat
Leolia Jeanjean vs. Michiru Furuya - Wzajemne mecze
11.02.20 | Klasyf. | Leolia Jeanjean | Michiru Furuya | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Cancun | twarda |
Leolia Jeanjean form & Michiru Furuya form
Leolia Jeanjean - ostatnie mecze
W75 Trnava - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Himeno Sakatsume | 7-63, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
25.02.24 Klasyf. | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maya Joint | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Mccartney Kessler | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Rebecca Marino | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Yanina Wickmayer | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Audrey Albie | 6-74, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Sinja Kraus | 7-63, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.24 1. runda | vs. Caroline Dolehide | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Eva Lys | 2-6, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Carole Monnet | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Arina Rodionova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Talia Gibson | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Sara Bejlek | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Petra Marcinko | 0-2, Petra Marcinko - krecz | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Despina Papamichail | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.23 1. runda | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
02.11.23 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Eala | 4-6, 0-2, - Leolia Jeanjean - krecz | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Francesca Curmi | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Emeline Dartron | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Amandine Hesse | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Hanna Bougouffa | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Tamara Korpatsch | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Celine Naef | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Ashley Lahey | 6-3, 4-6, 0-4, - Leolia Jeanjean - krecz | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
24.09.23 Finał | vs. Petra Marcinko | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Michiru Furuya - ostatnie mecze
W15 Hinode - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Hikaru Yoshikawa | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hamamatsu - dywanowa | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Ayaka Kanai | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Nagomi Higashitani | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - dywanowa | ||||
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anri Nagata | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kawaguchi - twarda | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Natsuki Yoshimoto | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Shria Atturu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda klasyf. | vs. Paavanii Paathak | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Seri Nayuki | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Kofu - twarda | ||||
27.03.23 1. runda klasyf. | vs. Meng Yi Chen | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hinode - twarda | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Karen Tsutsumi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hamamatsu - dywanowa | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Yuna Ohashi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.10.22 2. runda klasyf. | vs. Rinon Okuwaki | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - trawiasta | ||||
03.10.22 1. runda klasyf. | vs. Rinko Matsuda | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nanao - dywanowa | ||||
25.09.22 2. runda klasyf. | vs. Natsumi Kawaguchi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Yokohama - twarda | ||||
03.03.20 1. runda klasyf. | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
20.02.20 2. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Olivia Gram | 6-4, 0-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
11.02.20 Klasyf. | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Eleonore Tchakarova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
04.02.20 1. runda | vs. Nathaly Kurata | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Nadia Ravita | 3-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Juliette Daries | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
12.11.19 Klasyf. | vs. Chompoothip Jandakate | 3-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Jaipet Anontaweesil | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
15.10.19 Klasyf. | vs. Nadezda Khalturina | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
08.10.19 Klasyf. | vs. Mingyang Liu | 5-7, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Kyoto - halowa | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Sakura Hosogi | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 Klasyf. | vs. Himari Sato | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Kanako Osafune | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Nanao - dywanowa | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Ayano Shimizu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |