MECZ
16.12.19 | 1. runda klasyf. | Lena Ruppert | Ekaterina Reyngold | 4-6, 6-4, 10-4 | W15 Antalya | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lena Ruppert vs. Ekaterina Reyngold - Wzajemne mecze
16.12.19 | 1. runda klasyf. | Lena Ruppert | Ekaterina Reyngold | 4-6, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | W15 Antalya | twarda |
Lena Ruppert form & Ekaterina Reyngold form
Lena Ruppert - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
14.10.21 2. runda | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.21 1. runda | vs. Lea Magun | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.10.21 Finał | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.10.21 Półfinał | vs. Eri Shimizu | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.10.21 Ćwierćfinał | vs. Tamara Kostic | 3-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.10.21 2. runda | vs. Punnin Kovapitukted | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.10.21 1. runda | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Chloe Noel | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Erwitte - ceglana | ||||
16.08.21 1. runda klasyf. | vs. Paula Rumpf | 4-6, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Frederiksberg - ceglana | ||||
07.08.21 Półfinał | vs. Nicole Khirin | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.08.21 Ćwierćfinał | vs. Sofia Nami Samavati | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.08.21 2. runda | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 6-70, 7-65 | szczegóły meczu | |
03.08.21 1. runda | vs. Emily Welker | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.08.21 Klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Juliane Triebe | 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
30.07.21 Ćwierćfinał | vs. Sohyun Park | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.07.21 2. runda | vs. Ani Vangelova | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.07.21 1. runda | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-1, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.07.21 Klasyf. | vs. Dimitra Tsatsa | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Kyiv - ceglana | ||||
21.07.21 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.21 Klasyf. | vs. Mariia Bergen | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Darya Volkova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.04.21 Klasyf. | vs. Ekaterina Shalimova | 3-6, 6-1, 5-10 | szczegóły meczu | |
19.04.21 2. runda klasyf. | vs. Semra Aksu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Noka Juric | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.04.21 2. runda klasyf. | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Elena Grekul | 5-7, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.03.21 Klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 4-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Mariana Drazic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Ekaterina Reyngold - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Daniela Vismane | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Martina Genis Salas | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Lavinia Tanasie | 7-610, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lonja Engemise | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Alina Charaeva | 7-66, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 7-64, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Rina Saigo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Alina Charaeva | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Maelle Leclercq | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Cayetana Gay | 0-3, - Ekaterina Reyngold - krecz | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Maria Toma | 6-1, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Laura Boehner | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 6-71 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-65, 6-72, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Eva Alvarez Sande | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 5-7, 7-62 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Francesca Curmi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |