MECZ
03.02.20 | Klasyf. | Lena Ruppert | Anhelina Kalita | 7-65, 1-6, 10-7 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Białoruś
31.03.97, 27 lat
31.03.97, 27 lat
Lena Ruppert vs. Anhelina Kalita - Wzajemne mecze
03.02.20 | Klasyf. | Lena Ruppert | Anhelina Kalita | 7-65, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Lena Ruppert form & Anhelina Kalita form
Lena Ruppert - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
14.10.21 2. runda | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.21 1. runda | vs. Lea Magun | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.10.21 Finał | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.10.21 Półfinał | vs. Eri Shimizu | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.10.21 Ćwierćfinał | vs. Tamara Kostic | 3-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.10.21 2. runda | vs. Punnin Kovapitukted | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.10.21 1. runda | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Chloe Noel | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Erwitte - ceglana | ||||
16.08.21 1. runda klasyf. | vs. Paula Rumpf | 4-6, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Frederiksberg - ceglana | ||||
07.08.21 Półfinał | vs. Nicole Khirin | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.08.21 Ćwierćfinał | vs. Sofia Nami Samavati | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.08.21 2. runda | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 6-70, 7-65 | szczegóły meczu | |
03.08.21 1. runda | vs. Emily Welker | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.08.21 Klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Juliane Triebe | 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
30.07.21 Ćwierćfinał | vs. Sohyun Park | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.07.21 2. runda | vs. Ani Vangelova | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.07.21 1. runda | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-1, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.07.21 Klasyf. | vs. Dimitra Tsatsa | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Kyiv - ceglana | ||||
21.07.21 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.21 Klasyf. | vs. Mariia Bergen | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Darya Volkova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.04.21 Klasyf. | vs. Ekaterina Shalimova | 3-6, 6-1, 5-10 | szczegóły meczu | |
19.04.21 2. runda klasyf. | vs. Semra Aksu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Noka Juric | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.04.21 2. runda klasyf. | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Elena Grekul | 5-7, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.03.21 Klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 4-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Mariana Drazic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Anhelina Kalita - ostatnie mecze
W25 Kazan - twarda | ||||
04.06.21 Ćwierćfinał | vs. Valeria Savinykh | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.06.21 2. runda | vs. Ekaterina Yashina | 7-62, 7-64 | szczegóły meczu | |
01.06.21 1. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 3-6, 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.05.21 Klasyf. | vs. Kira Pavlova | 6-4, 5-7, 10-7 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Grigoreva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Liepaja - ceglana | ||||
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Amelija Matjunina | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.03.20 Klasyf. | vs. Tea Lukic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Beau Deleu | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Loudmilla Bencheikh | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.02.20 Półfinał | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.02.20 Ćwierćfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.02.20 2. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.02.20 1. runda | vs. Anastasia Pribylova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.02.20 Klasyf. | vs. Nicole Gadient | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Piangerelli | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.02.20 Klasyf. | vs. Lena Ruppert | 6-75, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Tina Cvetkovic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
03.12.19 Klasyf. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.12.19 1. runda klasyf. | vs. Helena Narmont | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Ilayda Baykan | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Oona Orpana | 7-5, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.11.19 Klasyf. | vs. Maja Radenkovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Luna Meers | 6-4, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Senem Ocal | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
04.06.18 1. runda | vs. Gyulnara Nazarova | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
07.02.18 1. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.18 Klasyf. | vs. Barbora Palcatova | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu |