MECZ
12.05.22 | 1. runda | Lena Papadakis | Tilde Stromquist | 6-2, 6-0 | W25 Varberg | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Lena Papadakis | Tilde Stromquist | |
1. podanie % | 38/48 (79%) | 23/36 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/38 (61%) | 6/23 (26%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/10 (80%) | 4/13 (31%) |
Zdobyte break-ball | 6/6 (100%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/36 (72%) | 17/48 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/84 (68%) | 27/84 (32%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Lena Papadakis | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Tilde Stromquist | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lena Papadakis | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Tilde Stromquist | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lena Papadakis | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Tilde Stromquist | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lena Papadakis | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Tilde Stromquist | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Lena Papadakis | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Tilde Stromquist | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lena Papadakis | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Tilde Stromquist | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lena Papadakis | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Tilde Stromquist | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Szwecja
17.05.04, 19 lat
17.05.04, 19 lat
Lena Papadakis vs. Tilde Stromquist - Wzajemne mecze
12.05.22 | 1. runda | Lena Papadakis | Tilde Stromquist | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | W25 Varberg | ceglana |
Lena Papadakis form & Tilde Stromquist form
Lena Papadakis - ostatnie mecze
W75 Chiasso - ceglana | ||||
16.04.24 Klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 6-4, 6-75, - Lena Papadakis - krecz | szczegóły meczu | |
15.04.24 1. runda klasyf. | vs. Giada Ciampa | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Bellinzona - ceglana | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.04.24 Klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.04.24 1. runda klasyf. | vs. Zoe Kaegi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Split - ceglana | ||||
02.04.24 1. runda | vs. Polona Hercog | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.04.24 Klasyf. | vs. Sofia Milatova | 6-1, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ana Petkovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Nina Radovanovic | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Angelina Wirges | 6-2, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Naiktha Bains | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Purvika Jain | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
22.01.24 Klasyf. | vs. Anouk Koevermans | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sameeksha Shroff | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Darja Semenistaja | 6-75, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Amandine Hesse | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
23.12.23 Finał | vs. Angella Okutoyi | 3-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.12.23 Półfinał | vs. Fanny Ostlund | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.12.23 Ćwierćfinał | vs. Emma Lene | 4-6, 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.12.23 2. runda | vs. Jia-Jing Lu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Anastasiya Kuparev | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
11.12.23 1. runda | vs. Emeline Dartron | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Tilde Stromquist - ostatnie mecze
W25 Lousada - halowa | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Georgina Hays | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Andre Lukosiute | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Manon Leonard | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Eva Vedder | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Ines Ibbou | 3-3, Ines Ibbou - krecz | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Paula Moreno Hurtado | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Lara Pfeifer | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Daria Frayman | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Elizaveta Morozova | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Linda Salvi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Corroios - twarda | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Candiotto | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cantanhede - dywanowa | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Sara Lanca | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Summer Yardley | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Gdansk - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Caroline Brack | 6-4, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W40 Montemor - twarda | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Alexandra Bozovic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 Klasyf. | vs. Elena Micic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Alejandra Ramirez Botella | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
09.05.23 Klasyf. | vs. Anna Klasen | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Isabella Svahn | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Ilaria Sposetti | 6-3, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Maria Oliver Sanchez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Mariya Ankudinova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
17.04.23 Klasyf. | vs. Tianmi Mi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |