MECZ
21.09.22 | 1. runda | Lena Papadakis | Aneta Kladivova | 6-4, - krecz | W25 Otocec | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Lena Papadakis | Aneta Kladivova | |
1. podanie % | 23/29 (79%) | 18/28 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/23 (74%) | 10/18 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 2/6 (33%) | 4/10 (40%) |
Zdobyte break-ball | 2/2 (100%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 14/28 (50%) | 10/29 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 33/57 (58%) | 24/57 (42%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Aneta Kladivova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lena Papadakis | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Aneta Kladivova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lena Papadakis | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Aneta Kladivova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lena Papadakis | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Aneta Kladivova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lena Papadakis | 3-4 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
4-4 | Aneta Kladivova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lena Papadakis | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Aneta Kladivova | |
0-0 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lena Papadakis vs. Aneta Kladivova - Wzajemne mecze
09.04.24 | Klasyf. | Lena Papadakis | Aneta Kladivova | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | W75 Bellinzona | ceglana |
21.09.22 | 1. runda | Lena Papadakis | Aneta Kladivova | 6-4, Aneta Kladivova - krecz | szczegóły meczu | W25 Otocec | ceglana |
Lena Papadakis form & Aneta Kladivova form
Lena Papadakis - ostatnie mecze
W75 Chiasso - ceglana | ||||
16.04.24 Klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 6-4, 6-75, - Lena Papadakis - krecz | szczegóły meczu | |
15.04.24 1. runda klasyf. | vs. Giada Ciampa | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Bellinzona - ceglana | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.04.24 Klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.04.24 1. runda klasyf. | vs. Zoe Kaegi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Split - ceglana | ||||
02.04.24 1. runda | vs. Polona Hercog | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.04.24 Klasyf. | vs. Sofia Milatova | 6-1, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ana Petkovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Nina Radovanovic | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Angelina Wirges | 6-2, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Naiktha Bains | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Purvika Jain | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
22.01.24 Klasyf. | vs. Anouk Koevermans | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sameeksha Shroff | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Darja Semenistaja | 6-75, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Amandine Hesse | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
23.12.23 Finał | vs. Angella Okutoyi | 3-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.12.23 Półfinał | vs. Fanny Ostlund | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.12.23 Ćwierćfinał | vs. Emma Lene | 4-6, 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.12.23 2. runda | vs. Jia-Jing Lu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Anastasiya Kuparev | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
11.12.23 1. runda | vs. Emeline Dartron | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Aneta Kladivova - ostatnie mecze
W75 Koper - ceglana | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Polona Hercog | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.04.24 Klasyf. | vs. Jana Bojovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.04.24 1. runda klasyf. | vs. Anamari Znuderl | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Bellinzona - ceglana | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Jesika Maleckova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.04.24 Klasyf. | vs. Lena Papadakis | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.04.24 1. runda klasyf. | vs. Martina Gaemperle | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Murska - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Dominika Salkova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
20.03.24 1. runda | vs. En Shuo Liang | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Jamie Loeb | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mona Barthel | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Veronika Podrez | 2-6, - Aneta Kladivova - krecz | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Lea Bathellier | 6-2, 5-7, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Sofia Milatova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Chloe Paquet | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Katarina Stresnakova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Mona Barthel | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
12.10.23 Ćwierćfinał | vs. Guillermina Naya | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Francisca Jorge | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Daniela Vismane | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Katarina Jokic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |