MECZ
24.04.19 | Klasyf. | Lena Lutzeier | Adesuwa Osabuohien | 6-1, 6-2 | W15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
24.10.94, 29 lat
24.10.94, 29 lat
Lena Lutzeier vs. Adesuwa Osabuohien - Wzajemne mecze
24.04.19 | Klasyf. | Lena Lutzeier | Adesuwa Osabuohien | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Tabarka | ceglana |
Lena Lutzeier form & Adesuwa Osabuohien form
Lena Lutzeier - ostatnie mecze
W25 Florence - twarda | ||||
12.10.21 Klasyf. | vs. Emily Appleton | 2-6, 6-3, 1-10 | szczegóły meczu | |
11.10.21 1. runda klasyf. | vs. Laura Bryan | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Hilton - ceglana | ||||
05.10.21 1. runda | vs. Katerina Stewart | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Sonja Krtenova | - | szczegóły meczu | |
W25+H Bad - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Yvonne Neuwirth | 4-3, - Lena Lutzeier - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Mira Antonitsch | 6-1, 1-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
15.07.19 Klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Melanie Stokke | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
02.07.19 1. runda | vs. Yvonne Neuwirth | 6-4, 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
24.06.19 Klasyf. | vs. Jule Niemeier | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Celine Fritsch | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
01.06.19 Półfinał | vs. Barbara Gatica | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.05.19 Ćwierćfinał | vs. Nina Stadler | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.05.19 2. runda | vs. Ines Murta | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.05.19 1. runda | vs. Adithya Karunaratne | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.05.19 Klasyf. | vs. Maria Gomez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
24.05.19 Ćwierćfinał | vs. Chiara Scholl | 7-5, 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
23.05.19 2. runda | vs. Szabina Szlavikovics | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.05.19 Klasyf. | vs. Pilar Astigarraga Harper | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.05.19 1. runda | vs. Gabriela Horackova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
03.05.19 Ćwierćfinał | vs. Estelle Cascino | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.05.19 2. runda | vs. Sarah Lee | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.04.19 1. runda | vs. Laura Ashley | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
24.04.19 1. runda | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.04.19 Klasyf. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.03.19 2. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.03.19 1. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.03.19 Ćwierćfinał | vs. Indy De Vroome | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.19 2. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 0-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu |
Adesuwa Osabuohien - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Pauline Payet | 2-6, - Adesuwa Osabuohien - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Isha Budwal | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Kayo Nishimura | 6-4, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Semenova | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Le Yi Liu | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Gloria Ceschi | 6-4, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W75 Rome - halowa | ||||
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ava Markham | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Carolyn Ansari | 6-75, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.12.23 2. runda | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.12.23 1. runda | vs. Chiraz Bechri | 6-75, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.12.23 1. runda klasyf. | vs. Rituparna Nayak | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.12.23 Klasyf. | vs. Isabella Wong | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
12.12.23 Klasyf. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Summer Yardley | 6-2, 6-73, 10-8 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Sofia Fernandez Figueras | 6-2, 2-6, 14-12 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Carlota Corte | 3-6, 6-4, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Carson Branstine | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Olivia Carneiro | 1-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 6-2, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Anja Wildgruber | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Eva Marie Desvignes | 7-5, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.10.23 Klasyf. | vs. Beverley Nyangon | 6-2, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Daria Domova | 7-60, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Honami Sodeyama | 4-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Luisa Hrda | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Claudia Soro | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |