MECZ
21.02.21 | 1. runda klasyf. | Lea Magun | Margarita Ignatjeva | 7-5, 6-3 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Szwajcaria
26.03.01, 23 lat
26.03.01, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Lotwa
25.06.01, 22 lat
17569 $
25.06.01, 22 lat
17569 $
Lea Magun vs. Margarita Ignatjeva - Wzajemne mecze
21.02.21 | 1. runda klasyf. | Lea Magun | Margarita Ignatjeva | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Lea Magun form & Margarita Ignatjeva form
Lea Magun - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
22.11.21 1. runda klasyf. | vs. Sarah Iliev | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Sumin Kim | 1-5, - Lea Magun - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Lena Ruppert | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.10.21 1. runda | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.10.21 Klasyf. | vs. Zongyu Li | 6-3, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.08.21 2. runda klasyf. | vs. Nana Kawagishi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Chahd Berriri | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.08.21 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.08.21 Klasyf. | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.08.21 2. runda klasyf. | vs. Ferdaous Bahri | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Miah Webb | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.08.21 1. runda klasyf. | vs. Claudia Sanchez Quesada | 3-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
09.08.21 2. runda klasyf. | vs. Ferdaous Bahri | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 6-0, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Mia Kupres | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
26.04.21 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Piangerelli | 2-6, 6-1, 10-12 | szczegóły meczu | |
26.04.21 1. runda klasyf. | vs. Karina Mohamed | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ritage Faizy | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.03.21 1. runda klasyf. | vs. Emily Welker | 6-4, 1-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.03.21 2. runda klasyf. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.02.21 2. runda klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Margarita Ignatjeva | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.02.21 Klasyf. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.21 2. runda klasyf. | vs. Darya Lavrichenko | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Chiasso - ceglana | ||||
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Xenia Knoll | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lenzerheide - ceglana | ||||
19.06.17 Klasyf. | vs. Amra Sadikovic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Margarita Ignatjeva - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Maria Vittoria Viviani | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Alian Zack | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Oana Gavrila | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Jana Vanik | 1-6, 7-62, 10-7 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Angelica Maria Ochoa Martinez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Oana Gavrila | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Trenery | Isabelle Trenery - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 1-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 7-67, 10-7 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anja Bebic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Sara Sarinova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Sabina Dadaciu | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Shachf Lieberman | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gdansk - ceglana | ||||
20.06.23 Klasyf. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 5-7, 8-10 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Natalia Fehr | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Melania Delai | 2-6, - Margarita Ignatjeva - krecz | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Marija Semenistaja | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Adela Moravcova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kocevje - ceglana | ||||
08.06.23 1. runda | vs. Ana Lanisek | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Anastasia Iamachkine | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 Klasyf. | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |