MECZ
17.09.19 | 1. runda | Lea Boskovic | Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 6-4 | W25 Arad | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Lea Boskovic | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
1. podanie % | 73/83 (88%) | 46/73 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 43/73 (59%) | 30/46 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/10 (70%) | 9/27 (33%) |
Zdobyte break-ball | 4/9 (44%) | 2/6 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/73 (47%) | 33/83 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 84/156 (54%) | 72/156 (46%) |
Double foul | 0 | 3 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Lea Boskovic | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40 | ||
1-1 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lea Boskovic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lea Boskovic | 2-3 | |
0-0 | ||
3-3 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lea Boskovic | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Lea Boskovic | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
Lea Boskovic | 0-1 | |
1-1 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
3-1 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0 | ||
Lea Boskovic | 3-2 | |
4-2 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lea Boskovic | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
Lea Boskovic | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lea Boskovic vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie - Wzajemne mecze
17.09.19 | 1. runda | Lea Boskovic | Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Arad | ceglana |
Lea Boskovic form & Ylona-Georgiana Ghioroaie form
Lea Boskovic - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda | vs. Daniela Vismane | 6-73, 6-73 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Dejana Radanovic | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Martyna Kubka | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Suzan Lamens | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Maileen Nuudi | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
08.02.24 Ćwierćfinał | vs. Magali Kempen | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 2. runda | vs. Lara Salden | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Katherine Sebov | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Harmony Tan | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Robin Anderson | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Katie Swan | Katie Swan - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
19.11.23 Finał | vs. Dominika Salkova | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Xinyu Gao | 6-3, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
03.11.23 Półfinał | vs. Ella Seidel | 6-76, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jule Niemeier | 6-1, 6-73, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |
Ylona-Georgiana Ghioroaie - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Despina Papamichail | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda | vs. Martha Matoula | 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Salma Drugdova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Harriet Dart | 6-73, 6-74 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 7-64, 6-72 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tilwith Di Girolami | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Aneta Kladivova | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Anastasia Kulikova | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Basak Eraydin | 6-72, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Julia Terziyska | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Linda Klimovicova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
17.09.23 Finał | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Julie Struplova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Estela Ivanova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Polona Hercog | 6-3, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lilli Tagger | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Laura Hietaranta | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Ziva Falkner | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |