MECZ
08.08.19 | 2. runda | Lea Boskovic | Tayisiya Morderger | 6-1, 7-61 | W60 Hechingen | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Lea Boskovic | Tayisiya Morderger | |
1. podanie % | 36/56 (64%) | 32/73 (44%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/36 (78%) | 16/32 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/20 (40%) | 18/41 (44%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 39/73 (53%) | 20/56 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 75/129 (58%) | 54/129 (42%) |
Double foul | 0 | 7 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
4-1 | Tayisiya Morderger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lea Boskovic | 5-1 | |
0-0, 0-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Tayisiya Morderger | |
0-0 | ||
Lea Boskovic | 0-1 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
0-2 | Tayisiya Morderger | |
0-0, 15-15, 40-40 | ||
Lea Boskovic | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Tayisiya Morderger | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Lea Boskovic | 2-3 | |
0-0 | ||
2-4 | Tayisiya Morderger | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-4 | Tayisiya Morderger | |
0-0, 15-0 | ||
Lea Boskovic | 5-4 | |
0-0 | ||
Lea Boskovic | 6-5 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Tayisiya Morderger | |
0-0 | ||
7-61 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lea Boskovic vs. Tayisiya Morderger - Wzajemne mecze
08.08.19 | 2. runda | Lea Boskovic | Tayisiya Morderger | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | W60 Hechingen | ceglana |
Lea Boskovic form & Tayisiya Morderger form
Lea Boskovic - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda | vs. Daniela Vismane | 6-73, 6-73 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Dejana Radanovic | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Martyna Kubka | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Suzan Lamens | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Maileen Nuudi | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
08.02.24 Ćwierćfinał | vs. Magali Kempen | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 2. runda | vs. Lara Salden | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Katherine Sebov | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Harmony Tan | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Robin Anderson | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Katie Swan | Katie Swan - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
19.11.23 Finał | vs. Dominika Salkova | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Xinyu Gao | 6-3, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
03.11.23 Półfinał | vs. Ella Seidel | 6-76, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jule Niemeier | 6-1, 6-73, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |
Tayisiya Morderger - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Amarni Banks | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Carmen Corley | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tamira Paszek | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Elena Milovanovic | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Alice Robbe | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Emmanuelle Salas | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maryna Kolb | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Nina Potocnik | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Nadine Keller | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Paula Rumpf | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Schubries | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Victoria Kan | 7-62, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Nina Vargova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Vivian Wolff | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Verena Meliss | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Diletta Cherubini | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Siskova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prague - twarda | ||||
30.07.23 Klasyf. | vs. Elvina Kalieva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Anika Jaskova | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |