MECZ
18.04.22 | 2. runda klasyf. | Lavinia Tanasie | Laura Boehner | 6-0, 6-0 | W15 Cairo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
30.07.01, 22 lat
15193 $
30.07.01, 22 lat
15193 $
Lavinia Tanasie vs. Laura Boehner - Wzajemne mecze
18.04.22 | 2. runda klasyf. | Lavinia Tanasie | Laura Boehner | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Cairo | ceglana |
Lavinia Tanasie form & Laura Boehner form
Lavinia Tanasie - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 6-710, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Katarina Zavatska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Cristina Dinu | 3-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Anastasia Piangerelli | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Liisa Varul | 1-6, 1-3, - Lavinia Tanasie - krecz | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
26.11.23 Finał | vs. Michaela Laki | 2-6, 6-2, 6-75 | szczegóły meczu | |
25.11.23 Półfinał | vs. Eleni Christofi | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-3, 6-77, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Mariya Poduraeva | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Carmen Andreea Herea | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Valeriya Yushchenko | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Lucie Urbanova | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Duru Soke | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.07.23 Klasyf. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.06.23 Klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Jana Stojanova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
24.06.23 Półfinał | vs. Anca Alexia Todoni | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Patricia Maria Tig | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Laura Mair | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Sabina Dadaciu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Terziyska | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Lara Schmidt | 4-6, 1-4, - Lavinia Tanasie - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
25.05.23 3. runda | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.05.23 2. runda | vs. Suzan Lamens | 6-3, 6-75, 7-68 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |
Laura Boehner - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Helena Buchwald | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Madison Tattini | 6-77, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Carina Syrtveit | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Andrea Roots | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Martina Colmegna | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Michaela Laki | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Wilva Chan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Ananya Vartak | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yuzuha Negishi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Mana Ayukawa | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Caroline Brack | 3-6, 7-63, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Luana Plaza Araujo | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sharanya Shetty | Sharanya Shetty - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Isabelle Boulais | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Maelys Thiery James | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Sarah Victoria Majesty Nita | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Selin Vakalapudi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Fort - twarda | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Pauline Payet | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.01.24 Klasyf. | vs. Alexandra Vasilyeva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 2. runda klasyf. | vs. Asia Angela Ting Fontana | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Paula Arias Manjon | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
04.12.23 Klasyf. | vs. Julia Bortoluzzi Bianchin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Marta Pico Navarro | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ksenija Rage | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |