MECZ
13.01.20 | 2. runda klasyf. | Laure Line Glaude | Mariya Kostyuk | 6-2, 6-4 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Belgia
26.08.01, 22 lat
26.08.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
11.03.96, 28 lat
11.03.96, 28 lat
Laure Line Glaude vs. Mariya Kostyuk - Wzajemne mecze
13.01.20 | 2. runda klasyf. | Laure Line Glaude | Mariya Kostyuk | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Laure Line Glaude form & Mariya Kostyuk form
Laure Line Glaude - ostatnie mecze
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Erwitte - ceglana | ||||
16.08.21 1. runda klasyf. | vs. Helene Pellicano | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Alice Robbe | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Knokke - ceglana | ||||
26.07.21 2. runda klasyf. | vs. Chiara Tomasetti | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Min Chae Kim | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Amarante - twarda | ||||
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Lisa Zaar | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Almada - twarda | ||||
13.07.21 1. runda | vs. Leonor Oliveira | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.07.21 Klasyf. | vs. Ana Filipa Santos | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Demi Tran | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Haine Ogata | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Anhzelika Isaeva | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Nana Kawagishi | 5-7, 7-5, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.02.21 1. runda klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.01.21 1. runda klasyf. | vs. Anja Wildgruber | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Alica Rusova | 1-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Tania Munteanu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.12.20 Klasyf. | vs. Stefana Lazar | 6-3, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
21.12.20 2. runda klasyf. | vs. Eva Marie Echeverri Erk | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.12.20 1. runda klasyf. | vs. Beatris Spasova | 6-2, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.11.20 2. runda klasyf. | vs. Diana Demidova | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.11.20 1. runda klasyf. | vs. Maria Navarro Oliva | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.11.20 Klasyf. | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
09.11.20 2. runda klasyf. | vs. Aya El Sayed | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.11.20 1. runda klasyf. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Polina Gubina | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.10.20 1. runda klasyf. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.20 1. runda klasyf. | vs. Lian Tran | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Mariya Kostyuk - ostatnie mecze
W35 Solarino - dywanowa | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Emily Webley-Smith | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Cayetana Gay | 6-78, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Elena Michel | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Leyre Romero Gormaz | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Magali Kempen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Evita Ramirez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Amandine Hesse | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Vitoria - twarda | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Sofia Milatova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ainhoa Fernandez Del Moral | def. | szczegóły meczu | |
W40 Palma - twarda | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Setubal - twarda | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Carolina Mesquita | 5-7, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
W40 Montemor - twarda | ||||
29.05.23 Klasyf. | vs. Eva Alvarez Sande | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Nicole Giannini | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Alessia Manca | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
03.04.23 1. runda klasyf. | vs. Michaela Laki | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Daria Lopatetskaya | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Carola Cavelli | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Saint - halowa | ||||
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Astrid Cirotte | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
30.05.22 1. runda klasyf. | vs. Verena Meliss | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Grado - ceglana | ||||
23.05.22 1. runda klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Warmbad - ceglana | ||||
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Lisa Gruber | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.21 1. runda klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Matilde Paoletti | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Les - twarda | ||||
18.07.21 Klasyf. | vs. Pauline Wuarin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Contrexeville - ceglana | ||||
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |