MECZ
01.06.22 | 1. runda | Laura Siegemund | Martha Matoula | 6-0, 7-5 | W25 Annenheim | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Laura Siegemund | Martha Matoula | |
1. podanie % | 52/67 (78%) | 26/48 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 37/52 (71%) | 13/26 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/15 (33%) | 11/22 (50%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/48 (50%) | 25/67 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/115 (57%) | 49/115 (43%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Laura Siegemund | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Martha Matoula | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Laura Siegemund | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Martha Matoula | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Laura Siegemund | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Martha Matoula | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Laura Siegemund | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Martha Matoula | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Laura Siegemund | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Martha Matoula | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Laura Siegemund | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Martha Matoula | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Laura Siegemund | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Martha Matoula | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Laura Siegemund | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Martha Matoula | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Laura Siegemund | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Martha Matoula | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Laura Siegemund vs. Martha Matoula - Wzajemne mecze
01.06.22 | 1. runda | Laura Siegemund | Martha Matoula | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | W25 Annenheim | ceglana |
Laura Siegemund form & Martha Matoula form
Laura Siegemund - ostatnie mecze
Stuttgart - ceglana | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Marta Kostyuk | 3-6, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - ceglana | ||||
13.04.24 | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-1, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.04.24 Rubber 1 | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
05.04.24 Ćwierćfinał | vs. Marie Bouzkova | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.04.24 2. runda | vs. Francesca Jones | 6-74, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Iryna Shymanovich | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Jelena Ostapenko | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Aleksandra Krunic | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Darja Semenistaja | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Robin Montgomery | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mai Hontama | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Bernarda Pera | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
10.02.24 Klasyf. | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Storm Hunter | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-2, 3-6, 7-69 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Daria Kasatkina | - | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Ana Bogdan | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 6-71, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Katerina Siniakova | - | szczegóły meczu | |
20.10.23 2. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Xinyu Wang | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jasmine Paolini | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Lin Zhu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Diana Shnaider | 6-2, 3-0, Diana Shnaider - krecz | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Meiling Wang | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Cori Gauff | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Klasyf. | vs. Oceane Dodin | 1-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |
Martha Matoula - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Elena Korokozidi | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Michaella Krajicek | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Nina Vargova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Julie Struplova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 0-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Tamara Kostic | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Clervie Ngounoue | 3-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Calgary - halowa | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Edmonton - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Haley Giavara | 1-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Alana Smith | 6-2, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Patricia Maria Tig | 4-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Ipek Oz | 7-67, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mara Gae | 6-2, 6-75, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 3. runda | vs. Polina Kudermetova | 6-0, 4-0, Polina Kudermetova - krecz | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 7-611, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Pia Lovric | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Cristina Dinu | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Gabriela Lee | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Ayla Aksu | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 2. runda | vs. Lisa Zaar | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Tiana Tian Deng | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu |