MECZ
13.03.21 | Półfinał | Laura Pigossi | Emily Webley-Smith | 6-1, 6-1 | W25 Pune | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Laura Pigossi | Emily Webley-Smith | |
1. podanie % | 27/36 (75%) | 27/54 (50%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/27 (70%) | 15/27 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/9 (67%) | 7/27 (26%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/54 (59%) | 11/36 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/90 (63%) | 33/90 (37%) |
Double foul | 0 | 5 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Laura Pigossi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Laura Pigossi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Laura Pigossi | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Laura Pigossi | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Laura Pigossi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Laura Pigossi | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Laura Pigossi | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Laura Pigossi vs. Emily Webley-Smith - Wzajemne mecze
13.03.21 | Półfinał | Laura Pigossi | Emily Webley-Smith | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Pune | twarda |
26.01.16 | 1. runda | Laura Pigossi | Emily Webley-Smith | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Bertioga | twarda |
Laura Pigossi form & Emily Webley-Smith form
Laura Pigossi - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Xiaodi You | 5-7, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Taylor Townsend | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
02.03.24 Finał | vs. Hanne Vandewinkel | 6-2, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Półfinał | vs. Manon Leonard | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.02.24 Ćwierćfinał | vs. Jaeda Daniel | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 2. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
23.02.24 Półfinał | vs. Lina Glushko | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 Ćwierćfinał | vs. Isabella Kruger | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.02.24 2. runda | vs. Clervie Ngounoue | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Amelie Van Impe | 4-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Storm Hunter | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-1, 3-0, Ekaterina Makarova (1996) - krecz | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
29.01.24 1. runda | vs. Viktorija Golubic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nigina Abduraimova | 7-5, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Fiona Ferro | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
03.12.23 Finał | vs. Maria Lourdes Carle | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Ćwierćfinał | vs. Solana Sierra | 2-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Renata Zarazua | 6-4, 1-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Conny Perrin | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-64, 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Elizabeth Mandlik | 6-3, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - ceglana | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Sohyun Park | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Emina Bektas | 7-65, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Emily Webley-Smith - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Caroline Brack | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mariya Kostyuk | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Irmak Budak | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Iva Rafailovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Diana Demidova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Defne Ursan | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Amy Zhu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40+H Calvi - twarda | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Lola Marandel | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Murska - halowa | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bath - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Amarni Banks | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Tallinn - halowa | ||||
09.01.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Madrid - ceglana | ||||
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ines Ibbou | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Conny Perrin | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
10.10.22 Klasyf. | vs. Mia Ristic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
03.10.22 Klasyf. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Miteva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
08.08.22 1. runda klasyf. | vs. Eden Silva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cantanhede - dywanowa | ||||
24.06.22 2. runda | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |