MECZ
22.09.20 | 1. runda klasyf. | Laura-Ioana Paar | Margot Yerolymos | 1-6, 6-2, 6-2 | Paris | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Laura-Ioana Paar | Margot Yerolymos | |
1. podanie % | 50/75 (67%) | 45/68 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/50 (54%) | 26/45 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/25 (56%) | 7/23 (30%) |
Zdobyte break-ball | 6/7 (86%) | 5/10 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/68 (51%) | 34/75 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 76/143 (53%) | 67/143 (47%) |
Double foul | 3 | 5 |
Asy | 0 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Laura-Ioana Paar | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Margot Yerolymos | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Laura-Ioana Paar | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-3 | Margot Yerolymos | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Laura-Ioana Paar | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Margot Yerolymos | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Laura-Ioana Paar | 1-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-6 |
2 | ||
0-0 | Margot Yerolymos | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Laura-Ioana Paar | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Margot Yerolymos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Laura-Ioana Paar | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Margot Yerolymos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Laura-Ioana Paar | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Margot Yerolymos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Laura-Ioana Paar | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Margot Yerolymos | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Laura-Ioana Paar | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Margot Yerolymos | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Laura-Ioana Paar | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Margot Yerolymos | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Laura-Ioana Paar | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Margot Yerolymos | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Laura-Ioana Paar | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Laura-Ioana Paar vs. Margot Yerolymos - Wzajemne mecze
22.09.20 | 1. runda klasyf. | Laura-Ioana Paar | Margot Yerolymos | 1-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Paris | ceglana |
Laura-Ioana Paar form & Margot Yerolymos form
Laura-Ioana Paar - ostatnie mecze
London - trawiasta | ||||
21.06.22 1. runda klasyf. | vs. Christina Mchale | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Poertschach - ceglana | ||||
06.06.22 1. runda | vs. Timea Babos | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
24.05.21 1. runda klasyf. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Saint - ceglana | ||||
11.05.21 1. runda | vs. Alexandra Dulgheru | 0-6, - Laura-Ioana Paar - krecz | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
17.04.21 1. runda klasyf. | vs. Katharina Gerlach | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
07.04.21 2. runda | vs. Alexandra Eala | 7-66, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
13.03.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Gasanova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
06.03.21 1. runda klasyf. | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
27.02.21 1. runda klasyf. | vs. Viktorija Golubic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Altenkirchen - dywanowa | ||||
16.02.21 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
09.02.21 1. runda | vs. Alexandra Eala | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
29.01.21 Ćwierćfinał | vs. Jaqueline Cristian | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.01.21 2. runda | vs. Stefanie Voegele | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.01.21 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
11.01.21 1. runda klasyf. | vs. Maryna Zanevska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
15.12.20 1. runda | vs. Dalila Spiteri | 6-4, 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
08.11.20 Klasyf. | vs. Oceane Dodin | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.20 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 7-5, 2-0, Rebecca Sramkova - krecz | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
24.09.20 2. runda klasyf. | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.09.20 1. runda klasyf. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
07.09.20 1. runda klasyf. | vs. Olga Danilovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
31.08.20 2. runda | vs. Kristina Kucova | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
29.08.20 1. runda | vs. Jule Niemeier | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
09.08.20 2. runda klasyf. | vs. Leonie Kung | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.08.20 1. runda klasyf. | vs. Linda Noskova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
03.08.20 Klasyf. | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
02.08.20 2. runda klasyf. | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.08.20 1. runda klasyf. | vs. Bibiane Schoofs | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 6-2, Gozal Ainitdinova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Altenkirchen - dywanowa | ||||
28.02.20 Ćwierćfinał | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Margot Yerolymos - ostatnie mecze
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 7-66, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
13.10.22 2. runda | vs. Mallaurie Noel | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.22 1. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.22 Klasyf. | vs. Jenny Lim | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Amira Ben Aissa | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Reims - halowa | ||||
06.10.22 2. runda | vs. Celine Naef | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.10.22 1. runda | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
22.06.22 1. runda | vs. Mirra Andreeva | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
16.06.22 2. runda | vs. Sara Cakarevic | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.06.22 1. runda | vs. Emiliana Arango | 6-2, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Saint - ceglana | ||||
12.05.22 2. runda | vs. Astra Sharma | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.05.22 1. runda | vs. Emeline Dartron | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
22.04.22 2. runda | vs. Darya Astakhova | 2-6, - Margot Yerolymos - krecz | szczegóły meczu | |
20.04.22 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Oeiras - ceglana | ||||
14.04.22 2. runda | vs. Katharina Gerlach | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.04.22 1. runda | vs. Emily Seibold | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W80 Oeiras - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 0-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W25 Le - ceglana | ||||
21.03.22 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 2-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Leandra Nizetic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Joue - halowa | ||||
02.03.22 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
26.02.22 Półfinał | vs. Vitalia Diatchenko | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.02.22 Ćwierćfinał | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.02.22 2. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.02.22 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Grenoble - halowa | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Versmold - ceglana | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Klasen | 3-6, 0-1, - Margot Yerolymos - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Les - twarda | ||||
22.07.21 2. runda | vs. Leolia Jeanjean | 5-7, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.07.21 1. runda | vs. Clarisse Aussert | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
15.07.21 2. runda | vs. Arianne Hartono | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |