MECZ
27.11.19 | 1. runda | Lara Schmidt | Nikola Tomanova | 6-2, 6-0 | W15 Milovice | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Lara Schmidt | Nikola Tomanova | |
1. podanie % | 21/35 (60%) | 22/40 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/21 (76%) | 9/22 (41%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/14 (71%) | 6/18 (33%) |
Zdobyte break-ball | 6/11 (55%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/40 (63%) | 9/35 (26%) |
Zdobyte punkty – razem | 51/75 (68%) | 24/75 (32%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Nikola Tomanova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Lara Schmidt | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Nikola Tomanova | |
Lara Schmidt | 3-1 | |
4-1 | Nikola Tomanova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lara Schmidt | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Nikola Tomanova | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
6-2 |
2 | ||
Lara Schmidt | 0-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Nikola Tomanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
3-0 | Nikola Tomanova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lara Schmidt | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Nikola Tomanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lara Schmidt vs. Nikola Tomanova - Wzajemne mecze
27.11.19 | 1. runda | Lara Schmidt | Nikola Tomanova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Milovice | halowa |
Lara Schmidt form & Nikola Tomanova form
Lara Schmidt - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Francisca Jorge | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Tamira Paszek | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Emmanuelle Girard | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Amelia Waligora | 2-6, 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Johanna Silva | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Emma Tothova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Alevtina Ibragimova | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Julia Stusek | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Alison Van Uytvanck | 2-1, Alison Van Uytvanck - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Emma Slavikova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Bojovic | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Amelie Van Impe | 6-0, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Sada Nahimana | 5-7, 6-77 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Chudejova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Denislava Glushkova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
09.07.23 Finał | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.07.23 Półfinał | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-5, Ylona-Georgiana Ghioroaie - krecz | szczegóły meczu | |
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Jesika Maleckova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Dia Evtimova | 6-1, Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu |
Nikola Tomanova - ostatnie mecze
W25 Jablonec - ceglana | ||||
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Mana Kawamura | 6-1, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W60 Grodzisk - ceglana | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Jessie Aney | 7-5, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Wroclaw - ceglana | ||||
30.06.21 2. runda | vs. Despina Papamichail | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.06.21 1. runda | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.06.21 Klasyf. | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Stare - ceglana | ||||
14.06.21 1. runda klasyf. | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 6-4, 2-10 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
03.05.21 Klasyf. | vs. Amanda Carreras | 6-2, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
17.09.20 2. runda | vs. Barbora Krejcikova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.09.20 1. runda | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.09.20 Klasyf. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 7-66, 10-5 | szczegóły meczu | |
14.09.20 2. runda klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Suzan Lamens | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
28.07.20 1. runda | vs. Linda Noskova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.07.20 1. runda | vs. Katerina Mandelikova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.07.20 1. runda | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 7-611 | szczegóły meczu | |
22.06.20 1. runda | vs. Kristyna Tomajkova | 6-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.06.20 1. runda | vs. Barbora Krejcikova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Johana Markova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
03.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
22.01.20 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-4, 5-7, 6-78 | szczegóły meczu | |
21.01.20 1. runda | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Jablonec - dywanowa | ||||
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Elena Malygina | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Katerina Mandelikova | 6-0, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Milovice - halowa | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Lara Schmidt | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Ambre Feder | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu |