MECZ
08.11.22 | Klasyf. | Lara Pfeifer | Andjela Lazarevic | 6-4, 6-4 | W15 Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
20.06.05, 18 lat
20.06.05, 18 lat
Lara Pfeifer vs. Andjela Lazarevic - Wzajemne mecze
08.11.22 | Klasyf. | Lara Pfeifer | Andjela Lazarevic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
Lara Pfeifer form & Andjela Lazarevic form
Lara Pfeifer - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mingge Xu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Ania Hertel | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 3-1, Kathleen Kanev - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cordoba - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-73, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tucuman - ceglana | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.02.24 Ćwierćfinał | vs. Arianna Zucchini | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Alexandra Zimmer | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Chiraz Bechri | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Nina Vargova | 2-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Kira Pavlova | 6-2, 4-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Rituparna Nayak | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
16.01.24 Klasyf. | vs. Salma Drugdova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Arina Bulatova | 6-4, 1-6, 14-12 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Milana Zhabrailova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.12.23 2. runda | vs. Daria Khomutsianskaya | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.12.23 1. runda | vs. Carla Fity | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
12.12.23 Klasyf. | vs. Lara Salden | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Florence Fedeli | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Katarina Kozarov | 3-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Helena Stevic | 1-6, 0-2, - Lara Pfeifer - krecz | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Beverley Nyangon | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Darja Suvirdjonkova | 3-6, - Lara Pfeifer - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.09.23 Finał | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 7-5, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Sara Lanca | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Andjela Lazarevic - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Doga Turkmen | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Irina Balus | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Leyla Nilufer Elmas | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Nikola Daubnerova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Joelle Steur | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Lavinia Morreale | 6-1, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Madelief Hageman | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Fatma Idrizovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Madelief Hageman | 6-1, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 0-1, - Andjela Lazarevic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
25.06.23 Finał | vs. Michaela Laki | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.06.23 Półfinał | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 6-73, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.06.23 2. runda | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Polina Leykina | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.06.23 1. runda | vs. Madelief Hageman | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.06.23 Klasyf. | vs. Sara Mikaca | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.06.23 2. runda klasyf. | vs. Katerina Mandelikova | 4-6, 7-65, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.06.23 Ćwierćfinał | vs. Nina Alibalic | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.06.23 2. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 1-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Isabelle Cherny | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Lara Stojanovski | 4-6, 6-0, 6-10 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Arina Bulatova | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Elizabeth Danailova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Nekhaeva | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
25.05.23 2. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.05.23 1. runda | vs. Maja Radenkovic | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.05.23 Klasyf. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Tea Nikcevic | 6-75, 6-0, 10-6 | szczegóły meczu |