MECZ
14.10.19 | 1. runda | Lana Kentchiashvili | Nonna Kurginyan | 2-6, 6-2, 6-2 | W15 Telavi | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Lana Kentchiashvili | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], A-40 | ||
1-0 | Nonna Kurginyan | |
0-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lana Kentchiashvili | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Nonna Kurginyan | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Lana Kentchiashvili | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Nonna Kurginyan | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Lana Kentchiashvili | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
2-5 | Nonna Kurginyan | |
0-0 | ||
2-6 |
2 | ||
Lana Kentchiashvili | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Nonna Kurginyan | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Lana Kentchiashvili | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Nonna Kurginyan | |
0-0, 15-15 | ||
Lana Kentchiashvili | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Nonna Kurginyan | |
0-0 | ||
Lana Kentchiashvili | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-2 | Nonna Kurginyan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Lana Kentchiashvili | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
6-2 |
Gruzja
16.05.00, 23 lat
16.05.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Lana Kentchiashvili vs. Nonna Kurginyan - Wzajemne mecze
14.10.19 | 1. runda | Lana Kentchiashvili | Nonna Kurginyan | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Telavi | ceglana |
25.07.18 | 1. runda | Nonna Kurginyan | Lana Kentchiashvili | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | Telavi | ceglana |
Lana Kentchiashvili form & Nonna Kurginyan form
Lana Kentchiashvili - ostatnie mecze
W15 Telavi - ceglana | ||||
17.10.19 Ćwierćfinał | vs. Darya Astakhova | 1-5, - Lana Kentchiashvili - krecz | szczegóły meczu | |
16.10.19 2. runda | vs. Nino Natsvlishvili | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda | vs. Nonna Kurginyan | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Telavi - ceglana | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Daria Kudashova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Batumi - twarda | ||||
27.08.19 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Batumi - twarda | ||||
20.09.18 2. runda | vs. Aleksandra Kuznetsova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.09.18 Ćwierćfinał | vs. Gyulnara Nazarova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.09.18 1. runda | vs. Tamara Curovic | 2-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
25.07.18 1. runda | vs. Nonna Kurginyan | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tbilisi - twarda | ||||
01.05.18 1. runda | vs. Tereza Mihalikova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Batumi - twarda | ||||
11.09.17 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 3-6, 2-1, Valeriya Pogrebnyak - krecz | szczegóły meczu | |
11.09.17 Klasyf. | vs. Emily Webley-Smith | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
14.07.17 2. runda | vs. Vasilisa Aponasenko | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.07.17 1. runda | vs. Anastasia Bovolskaya | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
27.03.17 1. runda klasyf. | vs. Rozike Janzen Van Rensburg | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.03.17 2. runda klasyf. | vs. Paulina Jastrzebska | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.03.17 Klasyf. | vs. Yuenu Li | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
20.03.17 2. runda klasyf. | vs. Marta Kostyuk | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
13.03.17 2. runda klasyf. | vs. Deniz Paykoc | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.17 Klasyf. | vs. Ekin Ercetin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
06.03.17 2. runda klasyf. | vs. Ana Biskic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
05.09.16 1. runda klasyf. | vs. Tatia Mikadze | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Batumi - ceglana | ||||
30.08.16 1. runda | vs. Mariam Dalakishvili | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
29.02.16 1. runda klasyf. | vs. Tuana Oz | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.02.16 Klasyf. | vs. Susanne Celik | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Izmir - twarda | ||||
17.08.15 Klasyf. | vs. Elena Belenova | 0-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
22.06.15 1. runda klasyf. | vs. Lizaveta Hancharova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
15.06.15 1. runda | vs. Tamar Kutubidze | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu |
Nonna Kurginyan - ostatnie mecze
W15 Telavi - ceglana | ||||
14.10.19 1. runda | vs. Lana Kentchiashvili | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.10.19 Klasyf. | vs. Mayya Gorbunova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Telavi - ceglana | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Daria Kudashova | 6-4, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Irina Shchetinina | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.10.19 Klasyf. | vs. Alina Lebedeva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
30.04.19 1. runda | vs. Daria Kudashova | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
11.04.19 2. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.04.19 1. runda | vs. Eunhye Lee | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
27.08.18 1. runda | vs. Yulia Kulikova | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
20.08.18 1. runda | vs. Anna Ukolova | 6-4, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
14.08.18 1. runda | vs. Daria Lodikova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
08.08.18 2. runda | vs. Daria Mishina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.08.18 1. runda | vs. Maria Krupenina | 7-5, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
01.08.18 2. runda | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.07.18 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
28.07.18 Półfinał | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.18 Ćwierćfinał | vs. Tea Faber | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.07.18 2. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.07.18 1. runda | vs. Lana Kentchiashvili | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Vlada Koval | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
06.06.18 2. runda | vs. Anna Siskova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.06.18 1. runda | vs. Alesya Yakubovich | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Khimki - halowa | ||||
29.04.18 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Komardina | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 4-6, 3-4, Valeriya Pogrebnyak - krecz | szczegóły meczu | |
Karshi - twarda | ||||
22.04.18 Klasyf. | vs. Margarita Betova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Shohsiyat Tuhtamatova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
18.04.18 2. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.04.18 1. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 7-65, 1-1, Gozal Ainitdinova - krecz | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
08.04.18 1. runda klasyf. | vs. Natalia Belova | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - halowa | ||||
14.03.18 2. runda | vs. Polina Golubovskaya | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |