MECZ
04.11.20 | 1. runda | Lamis Alhussein Abdel Aziz | Katarina Kozarov | 1-6, 6-2, 7-5 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Lamis Alhussein Abdel Aziz | Katarina Kozarov | |
1. podanie % | 53/84 (63%) | 88/104 (85%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/53 (60%) | 49/88 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/31 (52%) | 6/16 (38%) |
Zdobyte break-ball | 6/13 (46%) | 5/11 (45%) |
Punkty zdobyte przez return | 49/104 (47%) | 36/84 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 97/188 (52%) | 91/188 (48%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Katarina Kozarov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Katarina Kozarov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-4 | Katarina Kozarov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 1-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-6 |
2 | ||
0-0 | Katarina Kozarov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Katarina Kozarov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Katarina Kozarov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Katarina Kozarov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Katarina Kozarov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Katarina Kozarov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Katarina Kozarov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Katarina Kozarov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Katarina Kozarov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Katarina Kozarov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lamis Alhussein Abdel Aziz vs. Katarina Kozarov - Wzajemne mecze
16.06.21 | 1. runda | Katarina Kozarov | Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-74, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
04.11.20 | 1. runda | Lamis Alhussein Abdel Aziz | Katarina Kozarov | 1-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Lamis Alhussein Abdel Aziz form & Katarina Kozarov form
Lamis Alhussein Abdel Aziz - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Isabelle Lacy | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Katarina Kuzmova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Laura Samsonova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Daria Kuczer | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Sara Milanese | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Margot Phanthala | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Francesca Pace | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Kira Pavlova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Tamara Kostic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nika Ilic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Valentina Ryser | 6-71, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 3-0, Kateryna Lazarenko - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.10.23 Finał | vs. Kamilla Bartone | 5-7, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Maya Drozd | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Merna Refaat | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Alisa Kummel | 6-74, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Daria Zelinskaya | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.09.23 Finał | vs. Lara Pfeifer | 5-7, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Weronika Ewald | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |
Katarina Kozarov - ostatnie mecze
W35 Solarino - dywanowa | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Julia Middendorf | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Leonie Kung | 1-6, 0-1, - Katarina Kozarov - krecz | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Kayla Cross | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Jada Bui | 3-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
27.01.24 Półfinał | vs. Clara Vlasselaer | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Sina Herrmann | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Antonia Schmidt | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Isabelle Boulais | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Ashton Bowers | 6-4, 4-6, 1-2, - Katarina Kozarov - krecz | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Vicky Van De Peer | 6-1, 3-2, Vicky Van De Peer - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
03.01.24 1. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-4, 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Kamilla Bartone | 6-2, 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Carolina Kuhl | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Lara Pfeifer | 6-3, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Magali Kempen | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Carole Monnet | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Saguenay - halowa | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Robin Anderson | 3-6, 7-68, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Paris Corley | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Florence - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Iva Jovic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - halowa | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Jamie Loeb | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
24.09.23 Finał | vs. Aliona Falei | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.09.23 Półfinał | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Clara Vlasselaer | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Laia Petretic | 3-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Cadence Brace | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Anna Kubareva | 2-6, 0-1, - Katarina Kozarov - krecz | szczegóły meczu |