MECZ
27.11.19 | 1. runda | Lamis Alhussein Abdel Aziz | Anja Draskovic | 6-1, 6-1 | W15 Cairo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Lamis Alhussein Abdel Aziz | Anja Draskovic | |
1. podanie % | 29/44 (66%) | 25/40 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/29 (69%) | 11/25 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/15 (53%) | 3/15 (20%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/40 (65%) | 16/44 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 54/84 (64%) | 30/84 (36%) |
Double foul | 2 | 0 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Anja Draskovic | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
2-0 | Anja Draskovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Anja Draskovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], A-40 | ||
5-1 | Anja Draskovic | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
1-0 | Anja Draskovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
2-1 | Anja Draskovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Montenegro
18.02.01, 23 lat
18.02.01, 23 lat
Lamis Alhussein Abdel Aziz vs. Anja Draskovic - Wzajemne mecze
27.11.19 | 1. runda | Lamis Alhussein Abdel Aziz | Anja Draskovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Cairo | ceglana |
Lamis Alhussein Abdel Aziz form & Anja Draskovic form
Lamis Alhussein Abdel Aziz - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Isabelle Lacy | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Katarina Kuzmova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Laura Samsonova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Daria Kuczer | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Sara Milanese | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Margot Phanthala | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Francesca Pace | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Kira Pavlova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Tamara Kostic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nika Ilic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Valentina Ryser | 6-71, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 3-0, Kateryna Lazarenko - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.10.23 Finał | vs. Kamilla Bartone | 5-7, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Maya Drozd | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Merna Refaat | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Alisa Kummel | 6-74, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Daria Zelinskaya | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.09.23 Finał | vs. Lara Pfeifer | 5-7, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Weronika Ewald | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |
Anja Draskovic - ostatnie mecze
W15 Pazardzhik - ceglana | ||||
27.10.20 Klasyf. | vs. Elena Jamshidi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.10.20 1. runda klasyf. | vs. Elena Trencheva | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.02.20 Klasyf. | vs. Ani Amiraghyan | 1-4, - Anja Draskovic - krecz | szczegóły meczu | |
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Carola Cavelli | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Laetitia Pulchartova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
10.12.19 Klasyf. | vs. Yasmin Ezzat | 6-2, 0-5, - Anja Draskovic - krecz | szczegóły meczu | |
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Julia Klimovicz | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
03.12.19 Klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Aaliya Ebrahim | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.11.19 Klasyf. | vs. Clarissa Gai | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Mariam Hatem Ibrahim | 2-0, Mariam Hatem Ibrahim - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Viktoriya Petrenko | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Mirabelle Njoze | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Podgorica - ceglana | ||||
16.09.19 Klasyf. | vs. Chantal Skamlova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Doroteja Joksovic | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Curtea - ceglana | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Oana Gavrila | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Sara Lanca | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.09.19 Klasyf. | vs. Andjela Sebrek | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Mariana Borges | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Sofia Maria Nicolae | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
23.10.17 Klasyf. | vs. Sophia Intert | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Sarra Ata | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
18.10.17 1. runda | vs. Mia Eklund | 0-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
16.10.17 Klasyf. | vs. Elena Griessner | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |