MECZ
24.08.22 | 1. runda | Laia Petretic | Nicol Benesova | 6-3, 6-0 | W15 Norrkoping | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Laia Petretic | Nicol Benesova | |
1. podanie % | 35/44 (80%) | 25/45 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/35 (54%) | 7/25 (28%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/9 (78%) | 6/20 (30%) |
Zdobyte break-ball | 7/12 (58%) | 3/5 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/45 (71%) | 18/44 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/89 (65%) | 31/89 (35%) |
Double foul | 0 | 4 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Nicol Benesova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Laia Petretic | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Nicol Benesova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Laia Petretic | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Nicol Benesova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Laia Petretic | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Nicol Benesova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Laia Petretic | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Nicol Benesova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Laia Petretic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Nicol Benesova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Laia Petretic | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Nicol Benesova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Laia Petretic | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Nicol Benesova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
16.09.04, 19 lat
16.09.04, 19 lat
Laia Petretic vs. Nicol Benesova - Wzajemne mecze
24.08.22 | 1. runda | Laia Petretic | Nicol Benesova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Norrkoping | ceglana |
Laia Petretic form & Nicol Benesova form
Laia Petretic - ostatnie mecze
W15 Le - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Alice Tubello | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 1-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Cristina Diaz Adrover | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Diana Martynov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Fiona Ganz | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Ruth Roura Llaverias | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Esther Lopez Alcaraz | 5-7, - Laia Petretic - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Jessie Aney | 7-5, 3-6, 7-61 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Paula Arias Manjon | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Maria Bondarenko | 7-65, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ruth Roura Llaverias | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Katarina Kozarov | 6-3, 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Judith Hernandez Miranda | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
06.09.23 2. runda | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 7-62, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Selma Cadar | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Selma Cadar | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 2. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Alessia Popescu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Duffel - ceglana | ||||
19.08.23 Półfinał | vs. Vicky Van De Peer | 1-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Chihiro Muramatsu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Ana Giraldi Requena | 7-5, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Amelia Waligora | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
02.08.23 2. runda | vs. Maelle Leclercq | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Mathilde Lollia | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu |
Nicol Benesova - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Eunji Lim | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Laura Galdano | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-3, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Sameeksha Shroff | 4-6, 6-1, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Varvara Bernovich | 5-7, 6-4, 10-12 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Charlotte Van Zonneveld | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.02.24 Klasyf. | vs. Sara Milanese | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Sofya Gapankova | 6-4, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Sofya Gapankova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Tamara Kostic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Valeria Braslavskaya | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Margherita Marcon | 3-6, 7-62, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.10.23 Klasyf. | vs. Gio Jang | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Christine Gouws | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
12.09.23 Klasyf. | vs. Ilaria Sposetti | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Amelie Smejkalova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Alisa Vasileva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Paula Mihaela Onita | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Vanshita Pathania | 2-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Federica Sacco | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Katharina Hering | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
13.06.23 Klasyf. | vs. Ana Prso | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Anamari Znuderl | 2-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Kocevje - ceglana | ||||
07.06.23 Klasyf. | vs. Anali Kocevar | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Ani Vangelova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 Klasyf. | vs. Tanika Tyra Panaino | 1-6, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Olga Sorochkina | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |