MECZ
07.03.21 | 1. runda klasyf. | Laetitia Pulchartova | Ilaria Sposetti | 6-2, 6-0 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
23.09.00, 23 lat
23.09.00, 23 lat
Laetitia Pulchartova vs. Ilaria Sposetti - Wzajemne mecze
07.03.21 | 1. runda klasyf. | Laetitia Pulchartova | Ilaria Sposetti | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Laetitia Pulchartova form & Ilaria Sposetti form
Laetitia Pulchartova - ostatnie mecze
W25 Roehampton - twarda | ||||
22.08.22 Klasyf. | vs. Danielle Daley | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Francesca Franchi | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-78, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
W100 Grodzisk - twarda | ||||
02.08.22 1. runda | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.08.22 1. runda klasyf. | vs. Karolina Jaskiewicz | 3-6, 7-5, 10-2 | szczegóły meczu | |
01.08.22 Klasyf. | vs. Amy Zhu | 2-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
W60 Vitoria - twarda | ||||
19.07.22 1. runda | vs. Olga Helmi | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.07.22 1. runda klasyf. | vs. Ainhoa Fernandez Del Moral | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.07.22 Klasyf. | vs. Erica Oosterhout | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
27.04.22 1. runda | vs. Jade Bornay | 3-6, 1-3, - Laetitia Pulchartova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Piracicaba - ceglana | ||||
19.04.22 1. runda | vs. Sthefany Rodrigues De Lima | 5-7, 6-77 | szczegóły meczu | |
W25 Pretoria - twarda | ||||
07.04.22 2. runda | vs. Timea Babos | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.04.22 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 7-63, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.04.22 2. runda klasyf. | vs. Bianca Swanepoel | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.04.22 Klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Pretoria - twarda | ||||
28.03.22 2. runda klasyf. | vs. Micheline Aubuchon | 3-6, 6-0, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Anapoima - ceglana | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Verginie Tchakarova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Salinas - twarda | ||||
08.03.22 1. runda | vs. Cadence Brace | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.03.22 Klasyf. | vs. Sydney Dorcil | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - twarda | ||||
01.03.22 1. runda | vs. Sofia Sewing | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.22 Klasyf. | vs. Zoi Spyrou | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
01.02.22 1. runda | vs. Madison Sieg | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Florianopolis - twarda | ||||
27.01.22 2. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.01.22 1. runda | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.01.22 Klasyf. | vs. Aline Midori Da Silva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Maria Eduarda Lages | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Florianopolis - twarda | ||||
16.01.22 1. runda klasyf. | vs. Emily Da Silva Chang | 6-73, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Blumenau - ceglana | ||||
11.01.22 1. runda | vs. Lena Papadakis | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.11.21 1. runda | vs. Aunchisa Chanta | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu |
Ilaria Sposetti - ostatnie mecze
W15 Nules - ceglana | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ruth Roura Llaverias | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Garcia Cid | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Denisa Hindova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Eleejah Inisan | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 2-6, 7-5, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Jovana Grujic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Nina Alibalic | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.09.23 Klasyf. | vs. Nicol Benesova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Paula Mihaela Onita | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Oleksandra Korashvili | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Celine Simunyu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Emilija Pranyte | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Samira De Stefano | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Syria La Cerra | 7-5, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Chanel Janssen | 6-2, 6-75, 10-4 | szczegóły meczu | |
16.07.23 2. runda klasyf. | vs. Martina Puvill | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kocevje - ceglana | ||||
07.06.23 Klasyf. | vs. Ela Plosnik | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
04.05.23 2. runda | vs. Jana Bojovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.05.23 1. runda | vs. Tilde Stromquist | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.05.23 Klasyf. | vs. Ida Johansson | 6-76, 6-1, 11-9 | szczegóły meczu | |
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ida Axelsson | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Julia Lovqvist | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Martinez Vaquero | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Georgia Gulin | 1-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Jhajjar - ceglana | ||||
14.02.23 1. runda | vs. Soha Sadiq | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Jhajjar - ceglana | ||||
08.02.23 1. runda | vs. Celine Simunyu | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.23 2. runda klasyf. | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Duru Soke | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |